خرید باشگاه مشتریان باید متناسب با نیاز کسب و کار یا سازمان انجام شود. توجه داشته باشید هدف اصلی باشگاه مشتریان برندسازی ، رجوع مجدد مشتریان قبلی و گسترش بازار است .

نرم افزار های CRM که با کمی تغییرات به عنوان نرم افزار باشگاه مشتریان فروخته می شوند، معمولا نیاز کسب و کار شما را برآورده نمی کنند . ایجاد حس خوب خرید و تجربه برند ، مهمترین هدف از خرید باشگاه مشتریان است.

 

 

با راه اندازی باشگاه مشتریان میتوانید به مدت یک ماه از خدمات باشگاه مشتریان به صورت رایگان بره مند شوید.

برای مشاهده س+ریع روی عنوان ها کلیک کنید

چه کسب و کارهایی به خرید باشگاه مشتریان نیاز دارند

در حالت کلی اگر شما برای کسب و کار خود هزینه تبلیغات و بازاریابی می کنید نیاز به خرید باشگاه مشتریان دارید. البته باید گفت هر کسب و کاری در مسیر برندسازی نیاز به باشگاه مشتریان دارد.

باشگاه مشتریان برای کسب و کارهای متوسط و بزرگ پیشنهاد می شود. به عنوان مثال یک رستوران های زنجیره ای نسبت به رستوران های محلی دارای اولویت بیشتری برای خرید باشگاه مشتریان هستند.

اگر همان رستوران محلی در مسیر گسترش و برندسازی باشد، داشتن باشگاه مشتریان منافع زیادی خواهد داشت. باید توجه داشت بعد از خرید باشگاه مشتریان ، کسب کار باید قابلیت پیاده سازی ساختار باشگاه مشتریان را داشته باشد.

کارت باشگاه مشتریان

یک سری از کسب و کار ها برای مدیریت مشتری های خود ، ساخت انگیزه در مشتری ها و افزایش فروش خود اقدا به راه اندازی باشگاه مشتری میکنند و یک سری از مشتری های خود را عضو اینباشگاه میکند و به ان ها یک کارت عضویت در باشگاه مشتری میدهند.

خدمات باشگاه مشتری

ساخت باشگاه مشتری به تنهایی کافی نیست ، باشگاهی که ایجاد میکنید باید پیشنهادات و خدمات خوبی به مشتری های خود ارائه دهید تا آنها رفتار مثبت به شما نشان دهند و دوباره به سمت شما بیایند.

باشگاه مشتریان هوشمند

باشگاه مشتریان هوشمند ارتباط محکمی است بین مرکز و مشتری. هدف باشگاه وفادار کردن مشتری و افزایش فروش مراکز و ایجاد رابطه ای دوستانه و صمیمانه است. همین امر باعث شده که مشتری دائمی شود و سود بیشتری از مشتری های لحظه ای و موقتی بیاورند.

پنل باشگاه مشتریان

اپلیکیشن باشگاه مشتری به شما این امکان را میدهد تا مشتری های خود را وفادار سازید و اینکه یک پنل باشگاه مشتری در اختیار صاحب کسب و مشتری قرار داده خواهد شد و همین امر باغث سود بیشتر برای صاحب کسب و امکانات فراوان برای مشتری میشود.

خرید سیستم باشگاه مشتریان

شرکت هایی که کار فروش سیستم باشگاه مشتریان را انجام میدهند در حال زیاد شدن است. و این فرهنگ به آرامی برای همه در حال جا افتادن است. مردم با این سیستم آشنا میشوند و نسبت به راه اندازی باشگاه مشتریان اقدام میکنند.

خرید دستگاه باشگاه مشتریان

کسب و کار های مختلف برای تکمیل کادر باشگاه خود احتیاج به خرید دستگاه باشگاه مشتریان دارند دستگاه باشگاه مشتریان باید بتواند قونین باشگاه را انجام دهد.

فروش باشگاه مشتریان

شرکت هایی وجود دارند که کار فرش باشگاه مشتریان را انجام میدهند، مشتریان خود را با این سیستم آشنا میکنند، با راه اندازی این سیستم برای همیشه مشتری ثابت یک فروشگاه میمانند و نسبت به آن مرکز یا فروشگاه حس وفداری پیدا میکنند.

دلیل مفید بودن باشگاه مشتری برای کسب و کار

اگر آمارهای بازگشت مشتری را تحلیل کنیم ، می توانیم به این سوال پاسخ دهیم. هزینه های جذب مشتری جدید حدود ۶ برابر بیشتر از هزینه های فروش محصولات به مشتریان موجود است.

ضمن اینکه مشتری فعلی شرکت ۶۰ درصد بیشتر از مشتری جدید خرید می کند. البته این داده ها مربوط به کل مشتریان کسب و کار است و وقتی در مورد اعضای باشگاه مشتریان صحبت می کنیم ، این ارقام نیز شکل بهتری دارند.

یک تجارت معمولی که موفق به افزایش ۵ درصدی بازده مشتریان خود شده است ، از افزایش ۹۵ درصدی سود خود با ایجاد یک باشگاه مشتری برخوردار است.

شما می توانید برای اطلاع از هزینه های باشگاه مشتریان و روش پیاده سازی آن با تماس ۰۲۱۸۸۲۷۳۴۶۳ و ۰۹۱۹۷۹۷۹۷۹۹ مشاوره رایگان دریافت کنید.

اجرای باشگاه مشتریان برای کسب و کار های مختلف

تیم الماس کارت با توجه به سابقه بلند مدت خود و زیر ساخت بسیار قدرتمند قابلیت اجرای باشگاه مشتریان برای کسب و کارهای زیر را دارد:

 • ایجاد باشگاه مشتریان برای برند ها
 • ایجاد باشگاه مشتریان مراکز درمانی
 • ایجاد باشگاه مشتریان بیمه
 • ایجاد باشگاه مشتریان آژانس ها و خدمات گردشگری
 • ایجاد باشگاه مشتریان کارت تخفیف
 • و …

با توجه به دوره رکود ناشی از کرونا و شرایط عمومی کسب و کار ، خرید باشگاه مشتریان مزیت نسبی بسیار زیادی برای شما ایجاد می کند. این موضوع باعث کاهش بسیار زیاد هزینه های تبلیغات و بازاریابی می شود.

علاوه بر این مشتریان به واسطه خدمات باشگاهی ترغیب به خرید مجدد و بیشتر از شما می شوند. ضمن اینکه مشتریان راضی به عنوان بازاریابان رایگان شما اقدام به تبلیغ مجموعه شما می کنند.

با خرید باشگاه مشتریان شما می توانید برای مشتریان خود حس خوب خرید ایجاد کنید .،ضمنا هنگام استفاده از خدمات مازاد باشگاهی اثر ماندگاری از برند شما در ذهن مشتری باقی می ماند.

الماس کارت با توجه به سابقه چندین ساله در زمینه ایجاد و پیاده سازی باشگاه مشتریان با ارائه مشاوره رایگان به شما کمک میکند تا بهترین باشگاه مشتریان را انتخاب کنید. خرید باشگاه مشتریان مستلزم دقت است.

شما می توانید برای اطلاع از هزینه های باشگاه مشتریان و روش پیاده سازی آن با تماس ۰۲۱۸۸۲۷۳۴۶۳ و ۰۹۱۹۷۹۷۹۷۹۹ مشاوره رایگان دریافت کنید.

امکانات باشگاه مشتریان با الماس کارت

الماس کارت با توجه به سابقه خود بازخوردهای زیادی از مشتریان دریافت کرده است. این موضوع باعث شده تا ما مهمترین نیاز های مشتریان را یافته و برای آن راه حل مناسبی ایجاد کنیم.

امکاناتی که شما با خرید باشگاه مشتریان الماس کارت دریافت می کنید، قادر به پاسخگویی تمام نیاز های شماست.

امکانات سویچ متصل به باشگاه

 • ارائه اپلیکیشن باشگاه مشتریان با نام و برند شما
 • ایجاد کیف پول برای حذف تخفیف دادن به مشتریان
 • ایجاد سطوح کاربری مختلف
 • تعریف پورسانت به افراد ذینفع تا ۷ رده
 • امکان تعریف درآمد تراکنش بر اساس رفتار مشتری
 • سطح بندی مشتریان بر اساس پارامتر های مختلف
 • پیاده سازی سیستم اقساطی
 • تعریف تخفیف هوشمند و خودکار برای مشتریان ویژه

می توانید بر اساس مبلغ خرید مشتری و یا تعدد دفعات خرید، سطوح مختلف به کاربر ارائه کنید . ضمنا امکان ارتقای خودکار سطوح مشتری وجود دارد.

خرید باشگاه مشتریان از الماس کارت به شما امکان تخفیف دهی هوشمند می دهد .شما می توانید بر اساس رفتار مشتریان خود ، رفتار باشگاهی را تغییر دهید. این کار باعث می شود تا بتوانید مزایا و امکانات گوناگون در اختیار آنها قرار دهید. به عنوان مثال یک رستوران می تواند در روز های مختلف تخفیف متغیر داشته باشد. در ساعت های شلوغ تخفیف کمتر و در ساعت های خلوت تخفیف بیشتر در نظر بگیرید.

شما می توانید برای اطلاع از هزینه های باشگاه مشتریان و روش پیاده سازی آن با تماس ۰۲۱۸۸۲۷۳۴۶۳ و ۰۹۱۹۷۹۷۹۷۹۹ مشاوره رایگان دریافت کنید.

امکانات مازاد باشگاه

یکی از مهمترین مزیت خرید باشگاه مشتریان از الماس کارت، اشتراک خدمات در بین باشگاه های مختلف است. شما می توانید مرکز خود را به عنوان یکی از پذیرندگان باشگاه های دیگر تعریف کنید و به صورت هدفمند مشتری جذب کنید.

این موضوع به واسطه سویچ قدرتمند باشگاه الماس امکان پذیر شده است. تمام این امکانات توسط کارشناسان الماس کار در پنل شما ثبت می شود . این موضوع باعث هزینه های پیاده سازی و اجرای باشگاه مشتریان می شود.

شما می توانید با خرید باشگاه مشتریان الماس کارت برای مشترکان خود خدمات مازاد ایجاد کنید.

پیاده سازی باشگاه مشتریانخدمات باشگاه الماس کارت

شما با خرید باشگاه مشتریان می توانید از خدمات موجود باشگاه مشتریان الماس استفاده کنید. این خدمات در حوزه های مختلف و مورد نیاز کاربران ایجاد شده است.

با توجه به هزینه های بالای درمان و عدم پوشش کافی بیمه ای مخصوصا در حوزه دندانپزشکی، باشگاه در بخش تخفیف درمانی تمرکز دارد. کاربران می توانند از زیر ساخت تکمیل درمان بوجود آمده استفاده کرده و تخفیف مازاد استفاده کنند.

به عنوان مثال کاربر با مراجعه به دندانپزشکی طرف قرارداد می تواند بین تا سی درصد تخفیف واقعی دریافت کند. مبنای تعیین  تعرفه دندانپزشکی  بر اساس تعرفه داخلی هر مرکز به صورت مجزا، محاسبه می شود. بدین معنی که مرکز درمانی از مشتری همان مبلغی را مبنا قرار می دهد که از بیمار عادی خود دریافت می کند.

کاربر علاوه بر خدمت دندانپزشکی می تواند از خدمات زیبایی شامل تخفیف جراحی بینی ، تخفیف کاشت مو ، تزریق ژل و بوتاکس استفاده کنند. خدمات پاراکلینیکی شامل آزمایشگاه خون ، فیزیوتراپی ، چشم پزشکی و سمعک ، کلینیک ، بیمارستان و زایمان نیز استفاده کنند.

با محاسبات انجام شده یک خانواده سه نفره در سال می توانند حدود ۲ میلیون تومان، از این بخش صرفه جویی انجام دهند. هم اکنون این خدمت به صورت مجزا ۲۷۷ هزار تومان قیمت گذاری شده است. ولی خدمات باشگاه های مختلف بسیار کم هزینه تر می توانند از این پوشش استفاده کنند.

خدمات غیر درمانی باشگاه مشتریان

کاربر باشگاه علاوه می توانند علاوه بر خدمات درمانی، از خرید های روزانه خواربار تا پوشاک و بیمه نیز استفاده کند. کاربر تا اعلام یکی از شماره کارت های خود در سامانه، می تواند از فروشگاه کوروش در سراسر کشور تا ۴ درصد تخفیف مازاد دریافت کند.

سیستم باشگاه مشتریانشما می توانید برای اطلاع از هزینه های باشگاه مشتریان و روش پیاده سازی آن با تماس ۰۲۱۸۸۲۷۳۴۶۳ و ۰۹۱۹۷۹۷۹۷۹۹ مشاوره رایگان دریافت کنید.

صدور کارت عضویت بانکی برای کاربران

خرید باشگاه مشتریان از الماس کارت خدمات بسیار ویژه و کم هزینه ای در اختیار شما قرار میدهد. الماس کارت می تواند با آرم و لوگوی شما کارت عضویت هوشمند بانکی تعریف کند. صدور و تعریف کارت توسط بانک عامل انجام می شود. این موضوع به برند سازی شما بسیار کمک می کند.

ضمن اینکه خدمات ارزش افزوده تخفیفی با صدور این کارت ها قابل ایجاد است. این خدمات در تمام حوزه هایی که یک کاربر نیاز دارد ایجاد شده است. حدود ۷۰۰۰ مرکز پذیرنده در سراسر کشور به کاربران خدمت تخفیفی ارائه می کنند.

خدمات در چهار بخش اصلی ارائه می شود:

 • خدمات
 • تفریح و گردشگری
 • رستوران
 • فروشگاهی

۸۲ رسته صنفی به شرح زیر به کاربران خدمت ارائه میکنند. کاربر از خرید عینک تا خشک شویی و خرید از فروشگاه های اینترنتی مثل نت برگ می توانند تخفیف مازاد دریافت کنند.

اپلیکیشن باشگاه مشتریان الماسدر انتهای نوشته می توانید جدول خدمات در قالب کارت هوشمند عضویت بانکی را مشاهده کنید.

خدمات اقساطی باشگاه مشتریان

خرید باشگاه مشتریان از الماس کارت امکان تعریف خدمات اقساطی با پشتوانه بانک عامل به شما ارائه میکند. کسب و کار شما می تواند فارغ از تمام دغدغه های فروش اقساطی، به مشتریان شما خدمت اقساطی ارائه کند.

مشتری با هدایت به بانک عامل می تواند تا ۳۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه با کارمزد سالانه ۴ درصد دریافت کند. مشتری با این تسهیلات از شما خرید اقساطی کالا یا خدمت دریافت میکند. بازپرداخت اقساط به بانک انجام می شود و کسب و کار شما درگیر امور مربوط به دریافت اقساط نخواهد شد.

ضمن اینکه خرید باشگاه مشتریان به شما امکان فروش اقساطی با سیستم بسته به شما می دهد. پیاده سازی این سیستم از قابلیت های منحصر به فرد الماس کارت است. این سیستم بدون بانک هم قابل پیاده سازی است.

شما می توانید برای اطلاع از هزینه های باشگاه مشتریان و روش پیاده سازی آن با تماس ۰۲۱۸۸۲۷۳۴۶۳ و ۰۹۱۹۷۹۷۹۷۹۹ مشاوره رایگان دریافت کنید.

مزیت خدمات اقساطی الماس کارت

کسب و کار شما با پیاده سازی خدمات اقساطی می تواند به شبکه بسیار بزرگ مشتریان متصل شود. همان طور که ذکر شد پشتوانه این خدمت بانک است . سایر مشتریان که از سایر سامانه ها جذب شده اند می توانند از شما خرید اقساطی انجام دهند.

شبکه بسیار بزرگ استفاده کنندگان خدمات اقساطی بیش از دویست هزار نفر عضو در تهران دارد. این تعداد کاربر پتانسیل بسیار بزرگی در اختیار کسب و کار شما قرار میدهد.

خرید باشگاه مشتریان این خدمات مازاد را در اختیار شما قرار می دهد. گستردگی و تنوع خدمات باشگاه تمام نیاز های حال و آینده کسب و کار شما را پاسخگو است.

هزینه خرید باشگاه مشتریان

هزینه ایجاد باشگاه مشتریان بسیار متغیر است و وابسته به عوامل زیر است:

شما می توانید برای اطلاع از هزینه های باشگاه مشتریان و روش پیاده سازی آن با تماس ۰۲۱۸۸۲۷۳۴۶۳ و ۰۹۱۹۷۹۷۹۷۹۹ مشاوره رایگان دریافت کنید.

انواع هزینه بازاریابی و تبلیغات

تمام کسب و کارها در پی یافتن روشی برای افزایش دایره نفوذ تبلیغات هستند . ضمن اینکه باید به دنبال راه هایی برای کاهش هزینه های سرمایه گذاری تبلیغات و بازار یابی باشند.

شناخت انواع هزینه های تبلیغات و بازار یابی به شما کمک می کند تا عملکرد و راندمان خود را بهبود دهید. علاوه بر این باید بدانید با خرید باشگاه مشتریان می توانید کدامیک از هزینه های خود را کاهش دهید.

در اینجا به معرفی مهمترین هزینه های مربوط به بازایابی و تبلیغات می پردازیم . هزینه تبلیغات و بازار یابی به دو شکل مستقیم و غیر مستقم وجود دارد.

انواع غیر مستقیم هزینه های بازاریابی

اکثر کسب و کارها بسیاری از هزینه های بازاریابی را نمی بینند. برای خرید باشگاه مشتریان باید به این هزینه ها توجه داشت:

 • هزینه اجاره شما: اگر مغازه شما کنار خیابان اصلی باشد ممکن است چند برابر بیشتر از مغازه در خیابان فرعی هزینه پرداخت کنید. یا اگر دفتر کار شما در مناطق گران شهر قرار دارد، این هزینه جزو هزینه های پنهان بازاریابی قلمداد می شود.
 • هزینه پرسنلی: بسیار دیده شده که برخی کسب و کار ها برای جلب مشتریان بیشتر از پرسنل خوش چهره ولی گرانقیمت استفاده می کنند. جالب است بدانید این هزینه ، جزو هزینه های بازاریابی شما قلمداد می شود.
 • هزینه دکور دفتر یا مغازه: درست است که هزینه برای دکور برای جلب رضایت برند بسیار ضروری است، ولی شما این هزینه را به عنوان هزینه تبلیغات و بازاریابی غیر مستقیم پرداخت می کنید.

باید توجه داشت خرید باشگاه مشتریان باعث کم شدن محسوس این هزینه ها می شود.

لیست مراکز تخفیفشما می توانید برای اطلاع از هزینه های باشگاه مشتریان و روش پیاده سازی آن با تماس ۰۲۱۸۸۲۷۳۴۶۳ و ۰۹۱۹۷۹۷۹۷۹۹ مشاوره رایگان دریافت کنید.

انواع مستقیم هزینه های بازاریابی و تبلیغات

شما با اکثر این هزینه ها آشنایی دارید و بسیاری از آنها را تجریه کرده اید. بسیاری از این هزینه ها توجیه پذیر و بسیاری دیگر توجیه ناپذیر است. در اکثر مواقع با دریافت مشاوره بازاریابی رایگان می توانید این هزینه ها را مدیریت کنید.

خرید باشگاه مشتریان قطعا باعث کاهش هزینه های تبلیغات و بازاریابی شما خواهد شد. در ادامه هزینه مستقیم بازاریابی و تبلیغات آشنا می شویم:

 • هزینه تراکت و تبلیغات محلی: کم بازده ترین روش بازاریابی بوده که عملا منسوخ شده است.
 • تبلیغات در سایت های مختلف: این روش بسیار کارآمد بوده و بازده سرمایه گذاری بسیار مناسبی دارد.
 • ایجاد وبسایت و سئو آن: سرمایه گذاری در این زمینه زمان بر ولی بسیار پر بازده است.
 • دیجیتال مارکتینگ : زمینه جدید برای تبلیغات است و مهمترین آن ایجاد پیج اینستاگرام و کانال تلگرام است. اگر با تخصص کافی سرمایه گذاری انجام نشود ممکن است بازده سرمایه گذاری کمی داشته باشد.
 • بازاریابی تلفنی: بعد از بازاریابی تلفنی بهترین روش برای معرفی کسب و کار به مشتریان مختلف است. الماس کارت آماده ارائه مشاوره رایگان در زمینه بازاریابی تلفنی است. بعد از خرید باشگاه مشتریان با بازاریابی تلفنی می توانید مشتریان بالقوه را به مشتری بالفعل تبدیل کنید.
 • بازاریابی حضوری: بهترین روش و جزو هزینه بر ترین روش بازار یابی است. وجود و خرید باشگاه مشتریان می تواند به عنوان نقطه قوت بازاریابان تلقی شود.
 • تبلیغات محیطی و شرکت در نمایشگاه: استفاده از این روش برای بسیاری کسب و کار ها توصیه نمی شود. ولی اگر در مسیر برند سازی در ابتدای راه نیستید می توانید از این روش ها استفاده کنید.
 • تبلیغات توسط مشتری راضی: بهترین و کم هزینه ترین روش برای تبلیغات است. با خرید باشگاه مشتریان می توانید مشتریان خود را راضی تر کرده و با اهرم باشگاه مشتریان افراد زیادی را جلب کنید.

شما می توانید برای اطلاع از هزینه های باشگاه مشتریان و روش پیاده سازی آن با تماس ۰۲۱۸۸۲۷۳۴۶۳ و ۰۹۱۹۷۹۷۹۷۹۹ مشاوره رایگان دریافت کنید.

خدمات ارائه شده با کارت عضوبت هوشمند بانکی

همان طور که ذکر شده کسب و کار شما پس از خرید باشگاه مشتریان  از الماس کارت و صدور کارت هوشمند بانکی می تواند از خدمات زیر استفاده کند.

این رسته های خدمتی ویژه در سراسر کشور گسترده شده است.

ردیفعنوان فعالیت
۱اسباب بازی فروشی
۲لوازم آرایشی وبهداشتی
۳لوازم التحریر
۴طلا و جواهر
۵لوازم خانگی
۶چاپ و تکثیر
۷داروی گیاهی
۸خواروبار فروشی و سوپرمارکت
۹فروشگاه  زنجیره ای
۱۰شال و روسری
۱۱لوازم یدکی خودرو
۱۲تزیینات و دکوراسیون
۱۳رستوران
۱۴پرده فروشی
۱۵میوه و سبزی فروشی
۱۶باشگاه های  ورزشی
۱۷گیاهان دارویی
۱۸الکتریکی
۱۹مبلمان و میز وصندلی خانگی
۲۰نان فروشی
۲۱آب میوه و بستنی
۲۲آجیل و خشکبار
۲۳سالن آرایش زنانه
۲۴آتلیه عکاسی
۲۵لبنیاتی
۲۶قطعات ، تجهیزات برقی
۲۷آرایش مردانه
۲۸مانتو فروشی
۲۹خشک شویی
۳۰کارواش
۳۱خدمات اتومبیل
۳۲گل فروشی
۳۳پوشاک زنانه
۳۴کیف، کفش
۳۵قنادی
۳۶آموزشگاه هنری و بازیگری
۳۷لوازم ورزشی
۳۸کافه
۳۹فست فود
۴۰صنایع دستی
۴۱پوشاک نوزاد و کودک
۴۲پوشاک چند منظوره
۴۳سرزمین عجایب
۴۴چینی ، بلور
۴۵تاسیساتی
۴۶آموزشگاه فنی و حرفه ای
۴۷فرش فروشی
۴۸گیم نت
۴۹ساعت فروشی
۵۰خدمات تبلیغاتی
۵۱داروخانه
۵۲تعمیرگاه اتومبیل
۵۳صافکاری
۵۴پوشاک مردانه
۵۵عینک
۵۶سفره خانه
۵۷استخر
۵۸مطب
۵۹آموزشگاه زبان
۶۰کتاب فروشی
۶۱پست
۶۲عطر فروشی
۶۳تجهیزات پزشکی
۶۴خرازی
۶۵آموزشگاه موسیقی
۶۶فروشگاه لوازم ورزشی
۶۷پوشاک ورزشی
۶۸طباخی
۶۹سرویس خواب
۷۰لوازم جانبی موبایل
۷۱فروش اینترنتی
۷۲فروش تجهیزات و ابزارهای مخابراتی و تلفنی
۷۳خیاطی
۷۴تشک فروشی
۷۵کلینیک زیبایی پوست
۷۶آژانس هواپیمایی و گردشگری
۷۷مواد غذایی
۷۸ابزار و یراق
۷۹لوازم تزئینات و تم تولد
۸۰پارچه فروشی
۸۱دوچرخه فروشی
۸۲آزمایشگاه
۸۳لوستر فروشی
۸۴سولاریوم
۸۵دندان پزشکی
۸۶ اسپا
۸۷بازی های کامپیوتری
۸۸پت شاپ
۸۹فروشگاه لوازم خانگی
۹۰خرازی
۹۱نجاری
۹۲فیزیوتراپی
۹۳شیشه بری
۹۴سینما ، تئاتر
۹۵هتل
۹۶پروتئینی
۹۷گلفروشی
۹۸ماشینهای اداری
۹۹لباس عروس
۱۰۰بدلیجات
۱۰۱خدمات و مصالح ساختمان
۱۰۲تالار پذیرایی
۱۰۳سرامیک
۱۰۴شیر آلات
۱۰۵کت و شلوار
۱۰۶حسابداری
۱۰۷پارک ، مراکز تفریحی
۱۰۸لوازم موسیقی
۱۰۹جواهرآلات و سنگهای گران بها
۱۱۰قالی شویی
۱۱۱بیمه
۱۱۲مهمان سرا
۱۱۳خیاطی
۱۱۴دام پزشکی
۱۱۵مهدکودک
۱۱۶ظروف یکبار مصرف
۱۱۷روان شناسی
۱۱۸برنج فروشی

شما می توانید برای اطلاع از هزینه های باشگاه مشتریان و روش پیاده سازی آن با تماس ۰۲۱۸۸۲۷۳۴۶۳ و ۰۹۱۹۷۹۷۹۷۹۹ مشاوره رایگان دریافت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *