باشگاه مشتریان الماس کارت

اگر صاحب کسب و کار هستید وقتش رسیده که تحول بزرگی در کسب و کار خود دهید و باشگاه مشتریان خود را راه اندازی کنید و همچنین با اضافه شدن به باشگاه مشتریان مشترک الماس کارت از مشتریان جدید و کسب درآمد بیشتر لذت ببرید.

همین حالا با ما تماس بگیرید

کاملاً رایگان

 • پنل مدیریتی
 • پوز مجازی
 • سامانه پیامکی
 • کارت عضویت فیزیکی
 • پروفایل مشتریان
 • خدمات مناسبتی
 • دریافت خودکار شماره موبایل مشتریان
الماس

الماس کارت چه نیازی را پاسخ می دهد :

راه اندازی باشگاه مشتریان هر کسب و کار اگر با سادگی همراه باشد، امکان موفقیت دارد. بدین منظور باشگاه مشتریان الماس، با ساده ترین روش ممکن که ارائه کارت عضویت با مبالغ شارژ معین است را راه حل مناسب و موفقی می‌داند.

مدیریت کسب و کار با توسعه محلی پذیرندگان محلی، ضمن امکان درآمد زایی برای خود، می‌تواند خدمات ویژه‌ای را برای مشتریان خود ایجاد و آنان را وفادار کند.

مشتریان علاوه بر استفاده از خدمات فروشگاه می‌توانند از امکان خرید اقساطی نیزبهره ببرند. بری کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

۰۲۱۸۸۲۷۳۴۶۳

چرا باشگاه مشتریان الماس؟

باشگاه مشتریان الماس کارت چیست؟

باشگاه مشتریان الماس کارت، خدمتی نوین از الماس کارت است. امروزه ایجاد مزیت نسبی برای وفادار نمودن مشتریان بنگاه های اقتصادی یک الزام است. می توان تبلیغات محیطی، پایین آوردن قیمت محصول یا خدمت، بالابردن کیفیت و البته برندسازی را به عنوان مهم ترین ابزارها در راستای چنین هدفی خواند.

تجربیات بنگاه های موفق نشان داده برندینگ نسبت به سایر روشها، هزینه تمام شده پایینی دارد. علاوه بر آن که در ایجاد حافظه مثبت و ماندگار برای مشتریان، و بقای کسب و کار بنگاه در مقابل رقبا تا حد فراوانی موثر است. بسیاری از نظر سنجی ها ثابت کرده که تلاش در حفظ رضایتمندی مشتری و ایجاد باشگاه مشتریان ، خود عامل مهمی در تبلیغات موثر میدانی است. در بیشتر موارد این موضوع باعث چشم پوشی مشتری از خطاهای بنگاه در زمان تجربه محصول یا خدمت نیز می شود.

اهداف ایجاد باشگاه مشتریان
 • ایجاد تمایز واقعی در بین رقبا
 • کاهش هزینه های تبلیغات
 • وفاداری مشتریان در بلند مدت
 • رشد واقعی و ملموس کسب و کار
 • تضمین بقای بنگاه به واسطه وجود مشتریان وفادار
 • توسعه بازار به واسطه امکان اشتراک گذاری خدمات میان کسب و کارها
مراحل پیاده سازی باشگاه مشتریان

مبنای ایجاد باشگاه مشتریان بر حفظ کرامت مشتریان بوده و برای ایجاد حس تمایز بین ارائه دهنده خدمت و رقبای احتمالی، گزینه های زیادی را می توان نام برد. زمانی که مشتری خدماتی مازاد بر وجه پرداختی دریافت کند، حس وفاداری و تعلق خاطر به برند در او ایجاد خواهد شد. در واقع مشتری با عضویت در باشگاه مشتریان و فعالسازی کارت عضویت بانکی، از خدمات تخفیفی در مراکز طرف قرارداد استفاده خواهد کرد. برای نمونه، کسب وکار ممکن است در صنف مواد غذایی باشد اما مشتریان می توانند از به واسطه همین ارتباط می توانند از شرایط تخفیف برای موارد پزشکی هم بهره مند شوند.

خدماتی که شرکت الماس کارت در قالب باشگاه مشتریان ( باشگاه وفاداری ) به صاحبان کسب و کار ارائه می کند به شرح زیر است:

خدمات محلی:

اولویت صاحبان کسب وکار در اطلاع رسانی هدفمند به منظور حفظ و ماندگاری مشتریان محلی است. تبلیغات هوشمند الماس کارت با کمترین هزینه ممکن و بیشترین بازدهی در همان محدوده جغرافیایی انجام می شود. این طرح پیشنهادی با تبادل بن های تخفیفی میان کسب و کارها از صنوف مختلف اما متمرکز در یک محده جغرافیایی، باعث ایجاد رغبت مضاعف در بین مشتریان محلی باشگاه مشتریان در  چنین کسب وکارهایی می شود

کارت عضویت:

کارت عضویت هوشمند اولین الزام طرح وافاداری است. این کارت در شبکه پذیرندگان به صورت آنلاین قابل شناسایی بوده و مشتری با این شناسه خدمات را دریافت می کند. البته امکان صدور کارت آفلاین نیز وجود دارد. اما در این حالت زیر ساخت ارائه خدمات محدود خواهد بود.

شبکه پوز:

استفاده از زیرساخت پوز بهترین روش برای شناسایی مشترکان باشگاه مشتریان است. پوز شتابی متصل به حساب مالک کسب و کار بوده و قابلیت اتصال به بیش از ۱۷ بانک را داراست. پوز مخصوص قابلیت ردیابی اعضا را داشته و مشترکان می توانند خدماتی به شرح زیر را دریافت کنند:

 1.  امکان ارائه تخفیف آنلاین
 2. دریافت خدمات به صورت اقساطی
 3. امتیازگیری و شرکت در قرعه کشی دوره ای یا جشنواره ای
 4. تخفیف های هوشمند ویژه در مناسبت های خاص
 5. ارائه خدمات تخفیفی ویژه در روزهای ابتدایی هفته
هزینه ایجاد باشگاه مشتریان چقدر است؟

بسته به درخواست و نوع کسب و کار، مثل ماژول های اضافی نظیر اپلیکیشن، هزینه ها هم متفاوت خواهد بود. طرح پایه هیچ هزینه ای ندارد و رایگان است.

خط مشی

ما در الماس کارت همواره تمرکزمان بر روی نیازهای مشتریان می باشد و تلاشمان این است که در خدمت رسانی پیشتاز باشیم،

لذا از شما مشتریان وفادار (یویژه اعضای باشگاه مشتریان) خواستاریم تا به کمک ما بیایید تا ما بتوانیم با هفکری شما ضمن شناسایی نیازهای شما عزیزان، در صدد براوردن آنها و مرتفع نمودن مشکلات پیش‌ رو همواره یکه تاز این عرصه باشیم و بتوانیم سالیان سال پاسخگوی نیازهای شما باشیم.

بدیهی است که دست یافتن به این مهم کاری بس دشوار است ولیکن قلب های ما به پشتوانه ی شما عزیزان در باشگاه مشتریان گرم است و تمام تلاشان را انجام می دهیم که بیشترین کیفیت و کمترین هزینه را در ارائه خدماتمان داشته باشیم.

امید است که شما سروران با ثبت نام در باشگاه مشتریان وفادار ما را در رسالتمان همراهی کنید

شرکت الماس کارت قادر به پیاده سازی طرح های ویژه تخفیفی در باشگاه مشتران، با توجه به نیاز کسب وکارهای مختلف بوده و آماده مذاکره در رابطه با پیشنهادات است. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره ۰۲۱۸۸۲۷۳۴۶۳ تماس بگیرید.

۱۰+سال تجربه
۲۵۰+پذیرندگان تخفیفی
۱۲۵+پذیرندگان اقساطی
۴۵۰۰۰+مشترکان
۱۵+شرکت و سازمان استفاده کننده

سازمان هایی که به الماس کارت اعتماد کرده اند 

پرچم همسو
پرچم همتورمد
پرچم ایصدرا

بعضی از مشتری ها درباره ما چه می گویند

شما هم تجربه خود را با ما به اشتراک بگذارید و در تصمیم گیری سایر کسب و کارها کمک کنید

مهندس مهرابی
مدیر فروش هلدینگ گردشگری پارسیان

کارت عضویت باشگاه مشتریان الماس به نظر ما کامل ترین کارت هست. قرار بود ما برای پرسنل بیمه تکمیلی دریافت کنیم. هزینه بالای بیمه تکمیلی و شرایط تعدادی که برای ما گذاشتن باعث شد ما منصرف بشیم. ضمن اینکه برای اینکه ما باید برای تمام پرسنل بیمه پایه تامین اجتماعی رد می کردیم.

بعد از آشنایی ما با الماس کارت که عملا یک نوع طرح تکمیل درمان هست، تونستیم با هزینه بسیار کم برای پرسنل خدمات مناسب ایجاد کنیم. این کارت عملا کارت دندانپزشکی هم هست. من خودم از ۵۰ درصد تخفیف دندانپزشکی استفاده کردم. بعضی جاها کمتر تخفیف میدن ولی تو کلینیک دردیس سعادت آباد من واقعا تخفیف گرفتم. تعرفه داخلیاون مراکز رو هم چک کردم دیدن که تخفیف الماس کارت واقعی هست.

کارت تخفیف الماس کارت علاوه بر تخفیف دندانپزشکی ، تخفیف خدمات زیبایی هم داره مثل تخفیف در کاشت مو و تخفیف جراحی بینی و لاغری و ژل و بوتاکس و لیزر . یکسری خدمات درمانی هم مثل آزمایشگاه خون ، فیزیوتراپی ، چشم پزشکی ، شنوایی سنجی ، سمعک و کلیکینک و بیمارستان هم جزو خدمات کارت تخفیف الماس کارت هست.

مقدار تخفیف ها هم متنوعه . از ۵۰ درصد کلینیک دندانپزشکی دردیس هست تا ۱۵ درصد آزمایشگاه خون. با یک حساب سر انگشتی یک خانواده سه نفره  می تونه سالی ۲ میلیون تومان از تخفیف این کارت بهره مند بشه.

در کنار کارت تخفیف ، الماس کارت به ما خدمات باشگاه مشتریان رو هم داده . تو این باشگاه پرسنل می تونن علاوه بر مزایای درمانی خدمات غیر درمانی مثل تخفیف فروشگاه کوروش و بن خرید پوشاک و بیمه هم استفاده کنن. قراره ما خدمات رو با کارت هوشمند بانکی هم دریافت کنیم.

کارت هوشمند بانکی به پرسنل اجازه می ده علاوه بر تمام مزایایی الماس کارت از ۴۰۰۰ فروشگاه طرف قرارداد هم بتونن استفاده کنن. خرید از جانبو ، گردشگری ، ورزشی و استخر، رستوران و بقیه چیزها جزو خدمات الماس کارته.

چون هزینه دندانپزشکی هم یک مقدار زیاده ، یکسری از پرسنل درخواست دریافت این خدمات به صورت اقساطی داشتن. الماس کارت قول داده خدمات اقساطی را با چک به اونها ارائه کنه.

مسعود گلشن پور
مهندس گلشن پور
مدیر فروش ذره بین

دندانپزشکی اقساطی الماس کارت یکی از بهترین خدماتی بود که ما برای پرسنل ایجاد کردیم. کارمزد مناسب و بازپرداخت راحت مهمترین مزیت خدمات اقساطی الماس کارت هست .

دندانپزشکی اقساطی به پرسنل ما امکان استفاده از ایمپلنت اقساطی ، کامپوزیت اقساطی ، لمینت اقساطی ، دندان مصنوعی اقساطی ارائه می کند. علاوه بر این خدمات پرسنل می توانند از خدمات زیبایی اقساطی هم استفاده کنند.

خدمات زیبایی مثل جراحی بینی اقساطی و کاشت مو اقساطی هم برای افراد قابل استفاده هست. با پکیج درمان اقساطی الماس کارت علاوه بر دندانپزشکی اقساطی افراد می توانند حتی خدمات عادی و بیمارستانی  مثل زایمان اقساطی و سزارین اقساطی را هم دریافت کنند.

شرایط استفاده دندانپزشکی اقساطی برای شرکت ما راحت بوده و با قرارداد و یک برگ چک ضمانت انجام شده است. میزان تسهیلات برای استفاده پرسنل از خدمات درمان اقساطی را شرکت بر اساس حقوق و سابقه و مطالبات عیدی و سنوات تعیین کرده است.

با توجه به این موارد پرسنل بین ۱۰ تا ۳۰ میلیون تومان از این تسهیلات بهره مند شدند. برخی از پرسنل برای ایمپلنت اقساطی و برخی دیگر برای کامپوزیت اقساطی از این تسهیلات استفاده کردند. امکان استفاده مازاد تسهیلات برای خرید لوازم خانگی از برندهای معتبر مثل پاکشوما و اسنوا هم برای پرسنل وجود دارد.

نکته جالب توجه امکان استفاده اشخاص عادی از این تسهیلات دندانپزشکی اقساطی است. افرادی که امکان ارائه ضامن معتبر را ندارند هم می توانند از دندانپزشکی اقساطی و خدمات زیبایی مثل جراحی بینی اقساطی و کاشت مو اقساطی استفاده کنند.

شرایط استفاده از تسهیلات دندانپزشکی اقساطی هم ارائه چک و پرینت حساب سه ماه گذشته است. بازپرداخت اقساط هم دو یا سه ساله قابل انجام هست. علاوه بر تمام خدمات درمان اقساطی ، پرسنل و افراد می توانند از خدمات باشگاه مشتریان هم استفاده کنند. در باشگاه مشتریان خدمات تخفیفی ، بن خرید پوشاک و بیمه و خرید تخفیفی از فروشگاه زنجیره ای کوروش تا ۴ درصد به صورت مازاد وجود دارد.

مهندس کمالی پور
مدیرعامل ردکا

باشگاه مشتریان بهترین سازوکار برای حفظ مشتریان قدیمی و افزایش درآمد شرکت بوده است. بعد از آشنایی با الماس کارت و خدمات باشگاه مشتریان با تحقیقات متوجه شدم دلیل عدم تکراز خرید از طرف مشتریان سابق به دلیل قطع ارتباط فکری این افراد با مجموعه ما بوده است.

باشگاه مشتریان این امکان را مجموعه درکا داده است تا بتوانم مشتریان خود را سطح بندی کنم. بدین معنی که بر اساس میزان خرید و یا سابقه خرید آنها سطحی از خدمات را به آنها ارائه کنم که باعث افزایش رغبت افراد به خرید بیشتر شده است.

یکی دیگر از مشکلات مجموعه ما چانه زدن برای تخفیف است. ما با توجه به مزیتی که باشگاه در اختیارمان قرار داده است، طوری باشگاه مشتریان را به افراد ارائه میکنیم که خودشان از تخفیف گرفتن منصرف شوند. هزینه ایجاد زیر ساخت در مقابل مزیت نسبی که برای برند ردکا ایجاد شده است و افزایش فروش از طرف مشتریان قدیمی، طرح را کاملا توجیه پذیر کرده است.

برند سازی با باشگاه مشتریان کم هزینه ترین روش است . مزیت نسبی ما در مقابل رقبا و ایجاد کیف پول برای مشتریان ویژه، بازخوردهای بسیار مناسبی برای ما ایجاد کرده است. هم اکنون ما با تعداد بیشتری از مشتریان مواجه هستیم که مشتریان قدیمی باعث معرفی بوده اند.

مشکل دیگر برند ما در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام بوده است و ارسال مطالب تکراری باعث خستگی مخطبان می شد. الان با توجه به ابعاد متنوع باشگاه مشتریان ما سه شنبه های شگفت انگیز را ایجاد کرده ایم. در این روز بخش جدیدی از باشگاه را به مخاطبان معرفی میکنیم.

هم اکنون ما در فکر پیاده سازی سازوکار فروش اقساطی با استفاده از زیر ساخت ایجاد شده توسط باشگاه مشتریان هستیم . اطمینان داریم این سازوکار در صورتی که درست پیاده سازی بشود، سود آوری مجموعه را افزایش می دهد . ضمن اینکه استفاده از زیر ساخت الماس کارت دردسر ایجاد سازو کار فروش اقساطی توسط مجموعه ما را کم کرده است.

خانم باقری
واحد مالی زرماکارون

بن کارت بهترین بستر برای دریافت یکسری از معافیت های قانونی ماده ۹۱ هست . به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم که برای پرسنل از خدمات صدور کارت هوشمند بانکی در قالب بن کارت استفاده کنیم.

با توجه به اینکه واریز دو دوازدهم از حقوق پرسنل در قالب بن کارت سازمانی باعث معافیت پرسنل از مالات حقوق تکلیفی می شود، انجام این مار باعث صرفه جویی فوق العاده در میزان مالیات بر حقوق می شود. ضمن اینکه تسهیلات رفاهی در قالب این کارت قابل ارائه است. بن کارت دریافت شده باعث شده تا خدمات باشگاهی سازمانی به پرسنل ارائه شده و پرسنل در سراسر کشور بتوانند از خدمات تخفیفی در ۴۰۰۰ مرکز پذیرنده بهره مند شوند.

بعضی اوقات مثل اعیاد از طرف شرکت پاداش هایی به پرسنل پرداخت میشود، با داشتن زیر ساخت بن کارت، این مبالغ به راحتی در بن کارت شارژ میشود. پرسنل هم می توانند با مراجعه به فروشگاه های زنجیره ای جانبو یا کوروش علاوه بر خرید مایحتاج خود، از تخفیف وبژه بن کارت صادره از طرف الماس کارت بهره مند شوند.

شرکت عملا برای دریافت بن کارت و خدمات تخفیفی تعریف شده بر روی آن هزینه ای پرداخت نمی کند. کل هزینه ایجاد این زیرساخت بر اساس هزینه ناشی از صرفه جویی ایجاد شده از ناحیه مالیات، جبران می شود.

ایجاد زیر ساخت بن کارت ، باعث افزایش رضابتمندی پرسنل شده و بر اساس صرفه جویی تخفیف در هزینه پرسنل و مالیات شغلی آنها، به طور میانگین مبلغ یک و نیم میلیون تومان به درآمد این افراد اضافه می شود. خدمات باشگاهی که الماس کارت به پرسنل ارائه می کند باعث کاهش فشار بر واحد امور رفاهی شرکت شده است. ظاهرا این زیر ساخت امکان اضافه کردن مراکزی که مورد نیاز پرسنل است را در شهرهای مختلف دارد. بن کارت باعث افزایش درآمد من هم شده است.