خدمات باشگاه مشتریان

 1. باشگاه مشتریان چیست
 2. خدمات باشگاه مشتریان شامل چه مواردی می شود
 3. خدمات باشگاه مشتریان با اپلیکیشن مخصوص
 4. کیف پول الکترونیک باشگاه مشتریان
 5. درگاه پرداخت واسط باشگاه مشتریان
 6. کارت عضویت هوشمند باشگاه مشتریان
 7. بن کارت یا کالا کارت
 8. دستگاه پوز باشگاه مشتریان
 9. خدمات اقساطی برای مشترکان انفرادی

خدمات باشگاه مشتریان باید بر اساس نیاز کاربران طراحی شود. طراحی باشگاه مشتریان باید برای کاربر به قدری ارزشمند باشد که شخص با افتخار عضویت خود را به دایره نزدیکان اعلام کند. نام دیگر باشگاه مشتریان باشگاه وفاداری است.

هدیه باشگاه مشتریان

قاعدتا همه از دریافت هدیه خوشحال میشوند ، اما هدیه راه اندازی باشگاه مشتریان الماس کارت به شما این است که با قرارداد یکساله باشگاه مشتریان از ۱ ماه باشگاه مشتریان رایگان بهره مند میشوید.

باشگاه مشتریان چیست

باشگاه وفاداری بدین معنی است که مشتری در فضای بسیار رقابتی کسب و کارها خود را به برند شما وفادار بداند. حتما شما هم از مشتریان وفادار خود مطالب زیادی آموخته اید. این مشتریان برای هر کسب و کاری مانند جواهر هستند و حفظ و نگهداری آنها اولویت بسیاری دارد.

منابع بسیار زیادی وجود دارد که هزینه جذب مشتری جدید را ۷ برابر بیشتر از حفظ مشتریان سابق اعلام کرده اند. صاحبان کسب و کار در هنگام راه اندازی باشگاه مشتریان ، می توانند با بالا بردن کیفیت خدمات باشگاه مشتریان ، مشتریان را وفادار کنند. پس فهمیدیم باشگاه مشتریان چیست و برای چه هدفی است.

شما باید توجه کنید ، کیفیت خدمات بر کمیت آن اولویت بیشتری دارد. ضمن اینکه برای رفع نیازهای واقعی کاربران خود باید بسیار دقت کنید.

برای راه اندازی باشگاه مشتریان تنها کافیست وارد سایت الماس کارت شوید و با شماره های پشتیبانی ۰۲۱۴۴۲۸۱۰۰۰ تماس بگیرید.

 خدمات باشگاه مشتریان شامل چه مواردی می شود

الماس کارت با توجه به تجربه چند ساله خود امکانات بسیار ویژه ای را بوجود آورده است. این امکانات با توجه به شناخت نیاز باشگاه ها طراحی شده است. شما هم بر اساس نوع کسب و کار خود می توانید از تمام یا بخشی از امکانات باشگاه مشتریان استفاده کنید.

اگر شما در مرحله طراحی باشگاه مشتریان خود هستید می توانید از مشاوره رایگان الماس کارت بهره مند شوید. انواع امکاناتی که توسط الماس کارت برای طراحی باشگاه مشتریان به کسب و کار ها ارائه می کند به شرح زیر است:

خدمات باشگاه مشتریان با اپلیکیشن مخصوص نرم افزار باشگاه مشتریان

این اپلیکیشن محصول جدید الماس کارت است. طراحی اپلیکیشن باشگاه مشتریان بسیار هزینه بر و وقت گیر است. با این امکان شما می توانید در بسیاری از هزینه ها صرفه جویی واقعی انجام دهید . ضمن اینکه می توانید با صرفه جویی هزینه برنامه نویسی ، این بودجه را در بخش تبلیغات و برند سازی هزینه کنید.

علاوه بر اینکه تمام خدمات باشگاه مشتریان در این اپلیکیشن ارائه شده است و می توان آن را برای شما سفارشی سازی کرد. بدین معنی که با نام و هویت بصری برند شما ، ظاهر اپلیکیشن قابل تغییر است. علاوه بر آن برخی ماژول های خدمتی را می توان حذف یا اضافه کرد.

طراحی باشگاه مشتریان با اپلیکیشن سفارشی سازی شده بسیار سودمند است. کسب و کار شما مزایای بسیار زیادی در قالب این سیستم می تواند ارائه کند.

کیف پول الکترونیک باشگاه مشتریان

برای سهولت در روند نقد و انتقال مالی ، کیف پول الکترونیک بسیار کارآمد است. خدمات باشگاه مشتریان با کیف پول بسیار کارآمد می شود. خرید با کیف پول با حذف درگاه بانکی باعث انجام سریع تراکنش می شود.

الماس کارت می تواند با توجه به نیاز باشگاه ها و مشروط به دریافت مجوزهای قانونی ، کیف پول را در اپلیکیشن باشگاهی شما ایجاد کند. البته این موضوع هنگام طراحی باشگاه مشتریان باید لحاظ شود.

کیف پول مجازی راه اندازی باشگاه مشتریان

استفاده از کیف پول مجازی برای فروشگاه ها بسیار سودمند است. با کیف پول مجازی می توانید به جای تخفیف دادن به مشتریان خود ، کیف پول آنها را شارژ کنید.

بعد از تخفیف مشتری الزامی برای بازگشت به شما برای خرید مجدد ندارد. ولی اگر شما کیف پول افراد را شارژ کنید، شخص برای استفاده از این مبلغ باید به شما مراجعه کند.

این روش هوشمندانه باعث می شود شما عملا تخفیف کمتری به مشتری بدهید. هنگام ارائه تخفیف ۲۰ درصدی، عملا ۲۰درصد از درآمد شما کاسته می شود. ولی اگر همین ۲۰ درصد به کیف پول واریز شود ، در نهایت این ۲۰ درصد به درآمد شما برخواهد گشت.

خدمات باشگاه مشتریان با کیف پول ماهیت واقعی به خود گرفته و به روش هوشمندانه شما تخفیف را از مکالمات خود حذف میکنید. در حالی که مشتری به هدف خود رسیده و به تخفیف را دریافت کرده است.

طراحی باشگاه مشتریان با کیف پول مجازی مناسب برای کسب و کار های زیر است:

 • انواع فروشگاه ها شامل انواع رستوران ، پوشاک
 • خدمات باشگاه مشتریان مراکز درمانی : دندانپزشکی ، خدمات زیبایی و پت شاپ
 • باشگاه مشتریان هتل ها و مراکز گردشگری
 • باشگاه مشتریان آموزشگاه ها
 • باشگاه های ورزشی
 • و …

درگاه پرداخت واسط باشگاه مشتریان و راه اندازی باشگاه مشتریان

دریافت درگاه بانکی بسیار وقت گیر و پیچیده است. ضمن اینکه نیاز به مدارکی دارد که ممکن است بسیاری از کسب و کار ها امکان ارائه آن را نداشته باشند. ارائه گواهی اینماد هم اجباری است.

بدین منظور شما می توانید درگاه پرداخت واسط دریافت کنید. کارمزد بسیار کم (زیر یک درصد) و سرعت تسویه حساب سریع از جمله مزایای الماس کارت است. خدمات باشگاه مشتریان بدون داشتن درگاه پرداخت قابل پیاده سازی نیست.

کارت عضویت هوشمند باشگاه مشتریان

چنانچه باشگاه شما برای کاربران خود کارت صادر می کند، الماس کارت می تواند کارت های عضویت هوشمند اعضا را صادر کند. کارت های عضویت قابلیت سفارشی سازی داشته و هزینه آن بسیار کم است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد کارت بانکی هوشمند | صدور کارت هوشمند بانکی به این صفحه در الماس کارت مراجعه کنید.

در برخی از باشگاه ها ، ارائه خدمات باشگاه مشتریان ، با نشان دادن کارت عضویت امکان پذیر است. شما هنگام طراحی باشگاه مشتریان خود می توانید سفارش صدور کارت های عضویت را بدهید.

انواع کارت های عضویت هوشمند

کارت های عضویت عموما در سه گروه قرار دارند:

مزیت کارت های هوشمند بانکی امکان ارائه خدمات باشگاه مشتریان با زیر ساخت بانکی است. الماس کارت امکان طراحی باشگاه مشتریان با ارائه مراکز تخفیفی سراسری را دارد.

مراکز گسترده و تنوع خدمات و تعداد زیاد آنها باعث تمایز خدمات الماس کارت شده است. کاربران می توانند از خرید های روزانه خواربار خود تا خدمات بیمارستانی از این خدمت تخفیفی استفاده کنند.

بن کارت یا کالا کارت

بن کارت باعث می شود شما در قالب باشگاه، به سازمان ها و شرکت های مختلف خدمات ارائه دهید. سازمان ها می توانند در قالب بن کارت از معافیت های قانونی ماده ۹۱ مالیاتی استفاده کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد صدور بن کارت هوشمند یا بن کارت چیست؟ به این صفحه در الماس کارت مراجعه کنید.

این موضوع به قدری حایز اهمیت است که سازمان ها می توانند چندین میلیارد تومان از محل معافیت ها ، صرفه جویی کنند.

دستگاه پوز باشگاه مشتریان

ایجاد باشگاه های ویژه نیاز به پذیندگان خاص دارد. به عنوان مثال اگر باشگاه شما درمانی است و نیاز به پذیرندگان خاص دارید، بهتر است در هر مرکز یک دستگاه پوز قرار دهید. این دستگاه ابزار شتاسایی شما شده و با کارت هوشمندی که به کاربران خود می دهید، می توانید تخفیف را ارائه کنید.

دستگاه پوز قابل ارائه توسط الماس کارت، برای ارائه کلیه خدمات باشگاه مشتریان کافی است. امکاناتی که می توان بر روی دستگاه پوز باشگاه مشتریان تعریف کرد، شامل موارد زیر است:

 • شناسایی کلیه دارندگان کارت هوشمند عضویت
 • اتصال به سویچ تخفیفی
 • ارائه خدمات اقساطی
 • قابل برنامه ریزی برای پیاده سازی قوانین باشگاه مشتریان
 • انجام تسهیم به صورت خودکار
 • رفتار متفاوت باشگاهی در روزها و ساعت های مختلف

خدمات اقساطی

شرایط عمومی کشور باعث شده خدمات اقساطی بسیار مورد توجه قرار بگیرد. مشکل ارائه این خدمات در باشگاه های مشتریان عدم دریافت تضمین های مناسب از دریافت کنندگان خدمات اقساطی است.

این موضوع باعث ضرر و زیان فراوان به باشگاه و برند آنها شده است. ضمن اینکه پذیرندگان کمی هستند که با این شرایط عضو باشگاه مشتریان اقساطی شوند.

الماس کارت با توجه به شناخت مشکل و نیاز مشتریان به دریافت خدمات با کیفیت با همکاری بانک های عامل، خدمات اقساطی را راه اندازی کرده است.

در این سامانه مشتریان و یا کاربران به بانک مراجعه و با ارائه ضمانت تسهیلات دریافت می کنند. ضمانت های لازم معمولا چک و انجام اعتبار سنجی است. با زیر ساخت ارائه شده توسط الماس کارت مشتریان تسهیلات را می توانند در قالب خدمات باشگاهی دریافت کنند.

از طرفی دیگر پذیرندگان هم با اطمینان می توانند خدمات اقساطی را ارائه کنند. این عوامل باعث رشد سریع کاربران و تنوع در سبد خدمات باشگاه مشتریان شما می شود.

طراحی باشگاه مشتریان بر اساس خدمات اقساطی ، باشگاه شما را در حوزه بسیار گسترده ای وارد می کند. در این حوزه تنوع مشتریان سازمانی و شرکتی وجود دارد.

خدمات باشگاه مشتریان همکارت | راه اندازی باشگاه مشتریان

الماس کارت برای تکمیل خدمات باشگاه های فرعی و تکمیل آن خدمات همکارت را به شما ارائه میکند. این خدمات در حوزه درمانی و به ویژه دندانپزشکی متمرکز است.

مشترکان با عضویت در این باشگاه می توانند هزینه های درمانی و دندانپزشکی خود را به نحو محسوسی کاهش دهند. این موضوع باعث شده تا خدمات باشگاه مشتریان همکارت جایگزین بیمه های تکمیلی برای بسیاری از افراد باشد.

بیمه های تکمیلی عموما از پوشش خدمات دندانپزشکی بهره مند نیستند. اگر این پوشش را داشته باشند، ضمن اینکه پوشش آن محدود است،بسیاری از خدمات را شامل نمی شود. ایمپلنت ، ارتودنسی و خدمات زیبایی دندان مثل کامپوزیت و لمینت دندان تحت پوشش قرار نمیگیرند.عضویت در خدمات باشگاه مشتریان باعث صرفه جویی در بسیاری از هزینه های درمانی افراد می شود.

خدمات درمانی  همکارت

 • خدمات دندانپزشکی شامل ترمیم ، لمینت ، کامپوزیت و ایمپلنت و غیره
 • زیبایی شامل جراحی بینی ، کاشت مو ، لیزر ، ژل و بوتاکس و جراحی لاغری
 • آزمایشگاه ، فیزیوتراپی
 • چشم و شنوایی سنجی، سمعک
 • کلینیک ، درمانگاه و بیمارستان

بهتر است شما هنگام طراحی باشگاه مشتریان خود، خدمات درمانی همکارت را مدنظر داشته باشید. این خدمات هم اکنون در قالب پکیج خدمات تکمیل درمان همکارت ارائه می شود.

خدمات غیر درمانی همکارت

مشترکان همکارت می توانند با معرفی یسکی از عابر بانک های خود در سیستم خدمات همکارت ، هنگام مراجعه به فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در سراسر کشور تا ۴ درصد تخفیف مازاد دریافت کنند.

ضمن اینکه با ارائه بن های مخصوص می توانند از تخفیف ویژه خرید بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه خودرو استفاده کنند. میزان تخفیف بیمه ثالث ۳ درصد و بیمه بدنه ۸ درصد است. لازم به ذکر است این تخفیف مازاد بر سایر تخفیفات ارائه شده سیستمی به خریداران بیمه است.

خدمات غیر درمانی همکارت برای مشترکان سازمانی

خدمات باشگاه مشتریان برای مشترکان سازمانی بسیار متفاوت تر از مشترکان انفاردی است. میتوان خدمات باشگاهی را بر مبنای صدور کارت هوشمند بانکی و یا بن کارت به این سازمان ها ارائه کرد. بربستر خدمات ارائه شده بانکی و زیر ساخت های قدرتمند آن امکان ارائه خدمات تخفیفی در بیش از صد حوزه مختلف وجود دارد.

این خدمات کارت محور و یا اپلیکیشن محور هستند. مشترکان با مراجعه به مراکز پذیرنده در سراسر کشور و تراکنش در پوز مخصوص می توانند از خدمات تخفیفی ارزنده استفاده کنند. ابزار شناسایی اپلیکیشن و یا پوز باشگاه مشتریان است.

در انتهای مطلب، لیست انواع خدماتی که در این قالب ارائه می شود عنوان خواهد شد.

خدمات باشگاه مشتریان در حوزه اقساطی

جدیدترین خدمتی که الماس کارت در قالب باشگاه مشتریان به شما ارائه می کند خدمات اقساطی است. این خدمات مبتنی بر همکاری با بانک های عامل و یا شرکت های لیزینگ هستند.

مشترکان سازمانی و یا شرکت ها می توانند از این خدمات به سادگی استفاده کنند. این خدمت برای سازمان های دولتی صرفا با یک قرارداد قابل انجام است. از سازمان های غیر دولتی و شرکت های خصوصی تضامین مناسبو آسان دریافت می شود.

این خدمات قرض الحسنه بوده و با کارمزد ۴ درصد به مشترکان ارائه می شود. مدت بازپرداخت خدمات ۶ ، ۹ و یا ۱۲ ماه است. روش بازپرداخت هم به صورت ماهانه و بعد از کسر از حقوق پرسنل به حساب معرفی شده بانک انجام می پذیرد.

خدمات اقساطی برای تمامی خدمات ذکر شده همکارت در حوزه درمانی قابل انجام است. به عنوان مثال شخص می تواند پس از دریافت تسهیلات برای هر یک از اعضای خانواده خود جراحی بینی انجامن دهد و به صورت ماهیانه اقساط را پرداخت کند.

یا اینکه خرید روزانه فروشگاهی خود را با این تسهیلا ت از فروشگاه های زنجیره ای جانبو انجام دهد. بازپرداخت این تسهیلات هم شش ماهه خواهد بود.

امکان شارژ مجدد تسهلات بلا فاصله بعد از اتمام زمان تسهیلات قبلی وجود دارد. مبلغ تسهیلات بر اساس نظر سازمان متقاضی تعیین می شود. این مبلغ می تواند ۱۰ ، ۱۵ و یا ۳۰ میلیون تومان باشد.

خدمات باشگاه مشتریان خدمات اقساطی برای مشترکان انفرادی

مشترکان انفاردی و غیر سازمانی نیز می توانند از این تسهیلات استفاده کنند. تسهیلات قرض الحسنه و با بازپرداخت ۶ ، ۹ و ۱۲ ماهه است. کارمزد تسهیلات سالانه ۴ درصد است.

مشترک می تواند از این تسهیلات در تمام حوزه های خدمتی استفاده کند. نکته مهم این است که تسهیلات قابلیت نقد شوندگی ندارند و صرفا مشترک باید از این تسهیلات خرید انجام داده و یا درمان شود.

روش عضویت افراد بسیار ساده است. فرد با مراجعه به بانک عامل و ارائه پرینت حساب سه ماهه و چک صیادی تسهیلات را دریافت می کند. سپس از این تسهیلات در مراکز طف قرارداد استفاده میکند.

در صورتی که فرد قادر به ارائه چک نباشد تسهیلات با سفته در قالب طرح لندو به مشترک ارائه می شود. البته ظرفیت ارائه  تسهیلات لندو محدود است و ثبت نام ساعت ده صبح یکشنبه ها انجام می شود.

باشگاه مشتریان به شما کمک میکند تا در فروش خود سود بیشتری کسب کنید، باشگاه مشتریان خدمتی است از سمت هلدینگ الماس به تمام کسب و کار ها که فروششان کساد شده است. باشگاه مشتریان باعث افزایش مشتری و کسب سود اوری بیشتر میشود.

لیست خدمات قابل ارائه در قالب کارت هوشمند بانکی و یا بن کارت

باید توجه داشته باشید خدمات باشگاه مشتریان در این حوزه صرفا به مشتریانی ارائه می شود که کارت عضویت بانکی برایشان فعال شده باشد:

ردیف نوع خدمت
۱ هتل
۲ نجاری و کارهای چوبی منزل
۳ نان فروشی
۴ میوه و سبزی فروشی
۵ موبایل فروشی
۶ مواد غذایی
۷ مهد کودک
۸ مطب
۹ مبلمان و میز وصندلی خانگی
۱۰ مانتو فروشی
۱۱ ماشینهای اداری
۱۲ لوستر فروشی
۱۳ لوازم یدکی خودرو
۱۴ لوازم ورزشی
۱۵ لوازم خانگی
۱۶ لوازم جانبی موبایل و خدمات کامپیوتری
۱۷ لوازم تزئینات و تم تولد
۱۸ لوازم آرایشی وبهداشتی
۱۹ لوازم التحریر
۲۰ لبنیاتی
۲۱ لباس عروس
۲۲ لباس خواب مردانه زنانه
۲۳ گیم نت
۲۴ گیاهان دارویی
۲۵ گل فروشی
۲۶ کیف و کفش
۲۷ کلینیک زیبایی پوست
۲۸ کتابفروشی
۲۹ کافه
۳۰ کاشی و سرامیک
۳۱ کارواش
۳۲ قنادی
۳۳ قطعات و تجهیزات برقی
۳۴ قالیشویی
۳۵ فیزیوتراپی
۳۶ فست فود
۳۷ فروشگاه های زنجیره ای
۳۸ فروشگاه لوازم ورزشی
۳۹ فروشگاه لوازم خانگی
۴۰ فروش تجهیزات و ابزارهای مخابراتی و تلفنی
۴۱ فروش اینترنتی
۴۲ فرش فروشی
۴۳ عینک
۴۴ عنوان فعالیت
۴۵ عطر فروشی
۴۶ ظروف یکبار مصرف
۴۷ طلا و جواهر
۴۸ طباخی
۴۹ صنایع دستی
۵۰ شیشه بری
۵۱ شال و روسری
۵۲ سینما و تئاتر
۵۳ سولاریوم
۵۴ سفره خانه
۵۵ سرویس خواب
۵۶ سرزمین عجایب
۵۷ سالن آرایش مردانه
۵۸ سالن آرایش زنانه
۵۹ سالن اسپا
۶۰ ساعت فروشی
۶۱ روانشناسی
۶۲ رستوران
۶۳ دوزندگی-خیاطی
۶۴ دوچرخه فروشی
۶۵ دندانپزشکی
۶۶ درمانگاه
۶۷ دامپزشکی
۶۸ داروخانه
۶۹ خیاطی
۷۰ خواروبار فروشی و سوپرمارکت
۷۱ خشکشویی
۷۲ خرازی و لوازم خیاطی
۷۳ خدمات و مصالح ساختمان
۷۴ خدمات تبلیغاتی
۷۵ خدمات تاسیسات
۷۶ خدمات اتومبیل
۷۷ بلور و چینی
۷۸ چاپ و تکثیر
۷۹ جیگرکی
۸۰ جواهرآلات و سنگهای گرانبها
۸۱ تعمیرگاه اتومبیل
۸۲ تعمیرگاه بدنه خودرو ( صافکاری)
۸۳ تشک فروشی
۸۴ تزیینات و دکوراسیون
۸۵ تجهیزات پزشکی
۸۶ تالار پذیرایی
۸۷ پوشاک ورزشی
۸۸ پوشاک کودک
۸۹ پوشاک مردانه
۹۰ پوشاک زنانه
۹۱ پوشاک چند منظوره
۹۲ پست
۹۳ پروتئینی
۹۴ پرده فروشی
۹۵ پت شاپ
۹۶ مراکز تفریحی
۹۷ پارچه فروشی
۹۸ برنج فروشی
۹۹ بدلیجات
۱۰۰ باشگاه های  ورزشی
۱۰۱ بازی کامپیوتری
۱۰۲ آموزشگاه هنری وبازیگری
۱۰۳ آموزشگاه موسیقی
۱۰۴ آموزشگاه فنی وحرفه ای
۱۰۵ آموزشگاه زبان
۱۰۶ آموزشگاه خیاطی
۱۰۷ آژانس هواپیمایی وگردشگری
۱۰۸ آزمایشگاه
۱۰۹ آجیل وخشکبار
۱۱۰ آتلیه عکاسی
۱۱۱ آبمیوه بستنی
۱۱۲ الکتریکی
۱۱۳ استخر
۱۱۴ اسباب بازی فروشی
۱۱۵ ابزار یراق

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *