کارت اعتباری درمان الماس کارت

کارت اعتباری همکارت

کارت اعتباری درمانی (انفرادی) همکارت محصول شرکت الماس کارت ایرانیان از سال ۱۳۹۴ یرای پاسخگویی به نیاز هموطنان، برای دریافت خدمات درمانی به ویژه خدمات دندانپزشکی، جراحی بینی، کاشت مو و… اقساطی ایجاد شده است. بدین صورت که مشترکان میتوانند با مراجعه به مراکز درمانی طرف قرارداد، ضمن بهره مندی از خدمات با کیفیت، هزینه خدمت خود را به صورت اقساطی پرداخت کنند.
با توجه به اینکه برای دریافت بیمه دندانپزشکی فرد باید بیمه تکمیلی دریافت کند و معمولا سازمانهای بیمه گر بیمه دندانپزشکی را به گروه بالای ۵۰ نفر ارائه میکنند ، هدف از عرضه ی کارت اعتباری درمانی همکارت این است که همه ی اقشار جامعه اعم از کارمندان، مدیران، کارکنان، کسبه، زنان خانه دار،  و … بتوانند از خدمات درمانی و زیبایی مثل دندانپزشکی، جراحی بینی، کاشت مو، ارتوپدی، آزمایشگاه، داروخانه، چشم پزشکی، شنوایی سنجی و … اقساطی استفاده کنند. ضمنا خدمات کارت اعتباری درمانی همکارت صرفا در حوزه درمان نیست و شما پس از ثبت نام می توانید از خدمات اقساطی  در خرید بیمه شخص ثالث و بدنه خودرو، خرید کت و شلوار و مانتو و… استفاده کنید . شرکت ها و سازمان ها نیز می توانند علاوه بر خدمات فوق از ۳۰۰۰ مرکز اقساطی در ۸۲ حوزه مختلف فروشگاهی، خدماتی، تفریحی، گردشگری، کلینیکی، پاراکلینیکی و غیره استفاده کنند.
مشترکان عزیز می توانند پس از دریافت کارت اعتباری انفرادی همکارت از خدمات بسیار ویژه اقساطی شامل دندانپزشکی  ( ایمپلنت اقساطی ، لمینت اقساطی ، کامپوزیت اقساطی ) و خدمات زیبایی اقساطی (نظیر کاشت مو اقساطی، جراحی بینی اقساطی ، لیپوماتیک اقساطی و… ) و خرید پوشاک اقساطی با پشتوانه همکارت استفاده کنند. اقساطی مختص به عموم افراد است و ایشان می توانند از این خدمات استفاده کنند. هم اکنون کارت اعتباری انفرادی همکارت می تواند به عنوان مکملی برای بیمه تکمیلی مورد استفاده قرار بگیرید. 

شرکت و سازمان هایی که به همکارت اعتماد کرده اند:

نمونه کارت هوشمند اعتباری

سوالات متداول

چرا باید کارت اعتباری انفرادی همکارت داشته باشیم؟

با توجه به هزینه های بالای درمانی خصوصا دندانپزشکی و جراحی بیمی و کاشت مو شما میتوانید برای هزینه هایی که پوشش بیمه ای ندارند و یا پوشش بیمه ای، ناقص هست از همکارت استفاده کنید.

پوشش درمانی کارت اعتباری همکارت انفرادی شامل چه مواردی میشود؟

مشترکین همکارت می‌توانند از پوشش تمام خدمات درمانی مانند دندانپزشکی (حتی خدمات زیبایی و ایمپلنت) / خدمات زیبایی شامل جراحی بینی، کاشت مو، ژل و بوتاکس / خدمات پاراکلینیکی شامل فیزیوتراپی، آزمایشگاه، تصویر برداری / خدمات درمانگاهی و بیمارستانی / چشم پزشکی و عینک سازی استفاده کنند.

روش کار کارت اعتباری انفرادی همکارت چیست؟

ساز و کار کارت اعتباری  انفرادی همکارت بر اساس تخصیص اعتبار مناسب، مراجعه به مراکز پذیرنده منتخب و بازپرداخت اقساطی با اقساط بلند مدت است.

آیا من میتوانم علاوه بر بیمه تکمیلی که دارم، کارت اعتباری انفرادی همکارت را داشته باشم؟

بله، داشتن همکارت، کامل کننده بیمه تکمیلی شما در بخش هایی است که بیمه پوشش ندارد. همکارت بهترین طرح برای دریافت خدمات اقساطی درمانی است.

شما همچنین می توانید علاوه بر استفاده از همکارت و دریافت خدمات اقساطی درمانی هزینه درمانی که با همکارت انجام شده را از بیمه تکمیلی خود دریافت کنید.

آیا برای دریافت خدمات اقساطی دندانپزشکی و درمانی به هر مرکزی که دوست داشتم مراجعه کنم؟

خیر شما فقط میتوانید به مراکزی که لیست آنها در وبسایت درج شده مراجعه کنید.

بهتر است قبل از مراجعه برای راهنمایی و مشاوره با شماره ٠٢١۴۴٢٨١٠٠٠ تماس بگیرید.

شرایط دریافت وام درمانی (دندانپزشکی، زیبایی و بیمارستانی اقساطی) چیست؟

مشترکین انفرادی صرفا با ضمانت سفته میتوانند برای بار اول تا سقف ۳۰ میلیون تومان اعتبار درمانی دریافت کنند. در صورت داشتن فیش حقوقی، بازنشسته بودن یا پرسنل رسمی بودن، برای دریافت وام نیاز به چک و یا ضامن نیست. بازپرداخت اقساط تا ۱۲ ماه است. مشترکین میتوانند برای لمینت دندان اقساطی، کامپوزیت دندان اقساطی، ایمپلنت اقساطی و خدمات زیبایی مثل جراحی بینی اقساطی، کاشت مو اقساطی و نیز از این کارت اعتباری استفاده کنند.

آیا بدون در دست داشتن کارت اعتباری انفرادی همکارت می توان از خدمات اقساطی پذرنده ها استفاده کرد؟

برای شما مشترکین عزیز کارت اعتباری انفرادی همکارت این امکان وجود دارد تا بدون در دست داشتن کارت و فقط با بخاطر سپاری شماره ی کارتتان امکان دریافت خدمات اقساطی را داشته باشید.

در هر خانواده چند نفر می توانند کارت اعتباری انفرادی همکارت را داشته باشند؟

هیچ محدودیتی برای دریافت کارت برای اعضای خانواده نیست و توصیه می شود که هر فرد کارت مخصوص خود را داشته باشد.

آیا کارت اعتباری همکارت انفرادی صفحه ای در اینستاگرام دارد؟

بله، صفحه کارت اعتباری انفرادی همکارت در اینستاگرام :

hamcart.ir

از چه زمانی باید اقساط کارت اعتباری انفرادی همکارت را پرداخت کرد؟

یکی از جذاب ترین امکانات کارت اعتباری انفرادی همکارت آن است که بر خلاف تمامی وام ها و اعتبارات تا زمانی که مشترک همکارت اقدام به استفاده از همکارت نکند ملزم به پرداخت هیچ قسطی نمی باشد و بعد از آن فقط به میزان استفاده از همکارت اقساط پرداخت خواهد کرد.

طریقه ی خرید خدمت توسط کارت اعتباری انفرادی همکارت چگونه است؟

در هنگام خرید خدمت و پرداخت بواسطه ی همکارت یک رمز یکبار مصرف (مثل رمز پویا) به تلفن همراه شما پیامک خواهد شد که با ارائه ی رمز به پذیرنده (فروشگاه یا کلینیک) خرید شما کامل می شود.

چگونه کارت اعتباری انفرادی همکارت را دریافت کنم؟

شما به راحتی میتوانید از طریق لینک زیر، ثبت نام اولیه برای دریافت کارت اعتباری انفرادی  همکارت را انجام دهید. و یا تلفنی با شماره ۰۲۱۴۴۲۸۱۰۰ تماس گرفته و ثبت سوالات خود را بپرسید.

دریافت همکارت

ثبت نام کارت اعتباری انفرادی همکارت

هم اکنون همکارت خود را به آسانی دریافت کنید.

۱.

خدمات همکارت چیست؟

مشترکین کارت اعتباری انفرادی همکارت میتوانند تا سقف ۳۰ میلیون تومان از مراکز درمانی و زیبایی منتخب همکارت خدمات  اقساطی بلند مدت مانند دندانپزشکی(ترمیم، کامپوزیت، لمینت و ایمپلنت)، خدمات زیبایی(ژل، بوتاکس، لیزر، کاشت مو و جراحی بینی) کلینیکی و پاراکلینیکی بهره مند شوند.

۲.

چرا همکارت؟

از سال ۹۴ حدود یکصد هزار نفر عضو همکارت شده اند. گستردگی خدمات پراکندگی مناسب و خدمات ویژه باعث رضایت بالای مشترکان از کارت اعتباری انفرادی همکارت است.

۳.

اقساط همکارت چقدر است؟

قابلیت ویژه همکارت انفرادی آن است که تا زمانی که از اعتبار آن استفاده نکرده باشید نیاز به پرداخت اقساط ندارید و بعد از آن فقط به اندازه هزینه کرد خود ملزم به پرداخت اقساط خواهید بود

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
×