نمایندگی فروش الماس کارت

نمایندگی فروش محصولات شرکت الماس کارت ایرانیان در زمینه بازاریابی کارت تخفیف الماس کارت ارائه می شود.  شما می توانید برای درآمد خود برنامه ریزی کنید.

کارت های تخفیف الماس کارت که می تواند جایگزین مناسب بیمه دندانپزشکی باشد، مورد نیاز افراد عادی، اصناف، سازمان ها، شرکت ها است. خدمات الماس کارت شامل ایجاد و پیاده سازی باشگاه مشتریان، ایجاد باشگاه وفاداری، صدور کارت های تخفیف در زمینه دندانپزشکی، خدمات تخفیفی، و ایجاد نقدینگی برای طرح های اقساطی می باشد.

طرح های فروش و ارائه خدمات اقساطی که برای سازمان ها استفاده می شود، خدمتی نوین از الماس کارت می باشد.

اخذ نمایندگی فروش همکارت

روش های اخذ نمایندگی فروش

پذیرش نمایندگی در دو سطح انجام می شود:
1- اخذ نمایندگی استانی: در این حالت شخص نماینده متعهد به ارائه خدمات در مرکز استان و شهرهای تابعه است. اعطای نمانیدگی به صورت زیر گروه در این حالت امکان پذیر می باشد. تعهدات نماینده شامل جذب نمایندگان داخل استان می باشد به نحوی که پوشش سراسری در تمام استان ایجاد شود.

شرکت الماس کارت ایرانیان علاوه بر صدور مجوز فعالیت، تمامی سفارش هایی که مربوط به استان مورد نظر است را به تماینده محول میکند. اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره موبایل 09101101026 و یا ایمیل manager@almaskart.com تماس بگیرند.

2- اخذ نمایندگی شهرستان: فردی که به عنوان نماینده شهرستان فعالیت میکند، تعهدی برای گسترش خدمات به شهرهای دیگر را ندارد. ایجاد درآمد مناسب و پیشرفت در کسبو کار از مزایای دریافت نمایندگی می باشد.

راه های تماس با شرکت الماس کارت ایرانیان

نمایندگی فروش برای درآمد بالا

مزایای دریافت نمایندگی فروش کارت تخفیف:

  • وام بدون ضامن
  • درآمد بسیار بالا
  • امکان دریافت مجوز قانونی
  • پتانسیل بالا برای توسعه کسب و کار
  • سرمایه کم
  • بازدهی بالا

برای مشاهده خدمات همکارت اینجا را کلیلک کنید

راههای ارتباط:

شما می توانید جهت دریافت مشاوره و راهنمایی برای دریافت نمایندگی فروش الماس کارت، با شماره تلفن 02144281000 و یا موبایل 09101101026 تماس بگیرید .ضمناً میتوانید از طریق ایمیل manager@almaskart.com با ما در تماس باشید.

 

قسمت دیدگاه بسته شده است.

کانال تلگرام الماس کارت

از تغییرات جا نمانید

ساعت کاری الماس کارت

شنبه تا چهارشنبه - 9:00 - 17:00 پنجشنبه - 9:00 - 13:00

تهران صادقیه

ابتدای ستارخان ساختمان 767 - طبقه 3
WhatsApp chat