دندانپزشکی اقساطی

دندانپزشکی اقساطی با الماس کارت

 

دندانپزشکی اقساطی

الماس کارت سامانه ای است که در آن تعدادی زیادی مرکز درمانی و دندانپزشکی اقساطی به شما خدمت ارائه می کنند. هم اکنون این خدمت در استان های تهران ، البرز و اصفهان ارائه می شود.

روش پرداخت تسهیلات برای مشترکان عادی و سازمان ها و شرکت ها متفاوت بوده و در ادامه مطلب روش دریافت تسهیلات دندانپزشکی اقساطی شرح داده می شود.

مجموعه ای از بهترین دندانپزشکان و کلینیک های دندانپزشکی برای تسهیل در روند درمان و انجام امور مربوط به زیبایی دندان این خدمت را به شما ارائه می کنند. هدف از ارائه دندانپزشکی اقساطی بهره مندی آسان تمام اقشار جامعه برای دریافت تسهیلات است.

کاهش هزینه دندانپزشکی

دندانپزشکی اقساطی جدیدترین خدمت ارائه شده توسط الماس کارت است. دندانپزشکی اقساطی در تمام بخش های زیر قابل استفاده است:

برای استفاده از دندانپزشکی اقساطی نیاز به ارائه ضامن نیست و شما به راحتی با چک و یا سفته می توانید از این خدمت استفاده کنید. مبلغ تسهیلاتی که در این قالب به شما ارائه می شود تا سقف ۳۰ میلیون تومان است و بازپرداخت آن تا دو سال امکان پذیر است.

دندانپزشکی اقساطی برای مشترکین عادی همکارت

مشترکان عادی همکارت بر اساس نوع ضمانتی که می توانند ارائه کنند به دو دسته اصلی تقسیم بندی می شوند. دسته اول قادر به ارائه ضامن هستند و دسته دوم با چک و سفته می خواهند از این تسهیلات استفاده کنند.

تسهیلات با ضامن

چنانچه مشترک بتواند ضامن رسمی (کارمند رسمی دولت و یا بازنشسته کشوری و لشکری) معرفی کند، در این گروه قرار می گیرد. در این روش با همکاری بانک عامل تسهیلات قرض الحسنه با کارمزد سالانه ۴ درصد و با بازپرداخت ۶ ، ۹ و ۱۲ ماهه به شما ارائه می شود.

کارت تخفیف

روش دریافت هم بسیار ساده بوده و حداکثر بعد از ۴۸ ساعت بعد از تکمیل مدارک قابل استفاده است. مشترک می تواند از این تسهیلات برای خدمات دندانپزشکی اقساطی در تمام بخش های عنوان شده استفاده کند.

سقف این تسهیلات ۳۰ میلیون تومان است. به ازای یک نفر ضامن ۱۰ میلیون تومان و دو نفر ضامن ۳۰ میلیون تومان به شما ارائه می شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با شماره ۰۲۱۴۴۲۸۱۰۰۰ تماس بگیرید.

لازم به ذکر است مشترک علاوه بر امکان استفاده از دندانپزشکی اقساطی می تواند از سایر خدمات ارائه شه توسط الماس کارت استفاده کند. خدمات الماس کارت در خدمات زیبایی مثل جراحی بینی اقساطی و کاشت موی اقساطیو زایمان اقساطی به مشترکان قابل ارائه است.

هزینه دندانپزشکی سال ۱۴۰۰تسهیلات با چک و یا سفته بابازپرداخت طولانی

چنانچه مشترک بخواهد با چک و یا سفته از خدمات دندانپزشکی اقساطی استفاده کند نیاز به ارائه ضامن ندارد. این روش ساده ترین نوع دریافت تسهیلات است. مشترک نباید چک برگشتی و یا اقساط معوق بانکی داشته باشد.

ضمن اینکه مشترک می تواند یکی از نزدیکان خود را که قادر به ارائه مدارک است را برای دریافت تسهیلات معرفی کند. نکته مهم در این نوع تسهیلات داشتن پرینت بانکی سه ماهه است. این حساب باید گردش پولی مناسبی داشته باشد.

مشترکان برای دریافت دندانپزشکی اقساطی می توانند تا ۳۰ میلیون تومان تسهیلات با کارمزد ۲.۵ درصد ماهیانه دریافت کنند. دوره بازپرداخت این تسهیلات ۱۲ ماه تا ۲۴ ماه است.

اگر مبلغ مورد نیاز مشترک کم باشد میتوان برای تسهیل در روند پرداخت نیمی از مبلغ نقد و نیم دیگر طی دو فقره چک یک ماهه دریافت کرد. در این روش کارمزد به چک ها اضافه نمی شود.

برای برآورد هزینه بهتر است مشترک به دندانپزشکی مراجعه و پس از آن با دانستن مبلغ کل در خواست تسهیلات دهد. امکان استفاده از سایر خدمات الماس کارت در قسمت زیبایی مثل لیزر و ژل و بوتاکس به صورت اقساطی وجود دارد.

در صورتی که مشترک قادر به ارائه چک نباشد می تواند با سفته تا ۶ میلیون تومان در خواست تسهیلات دندانپزشکی اقساطی دهد. این روش که در ادامه به عنوان طرح لندو توضیحات کامل آن ارائه می شود، پرینت حساب سه ماهه نیز نیاز است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با شماره ۰۲۱۴۴۲۸۱۰۰۰ تماس بگیرید.

کاشت دندانمشترکان سازمانی و شرکتی

در صورتیکه سازمان ها و شرکت ها بخواهند برای پرسنل خود خدمات اقساطی را ایجاد کنند می توانند با شرایط بسیار آسان از این شرایط استفاده کنند.

سازمان های دولتی صرفا با قرارداد می توانند برای پرسنل خود تسهیلات درمانی و دندانپزشکی قرض الحسنه با کارمزد سالانه ۴ درصد استفاده کنند. بازپرداخت اقساط ۶ ، ۹ و ۱۲ ماهه است. پرسنل سازمان علاوه بر خدمات دندانپزشکیاقساطی میتوانند از فروشگاه های طرف قرارداد مثل فروشگاه زنجیره ای جانبو به صورت اقساطی خرید کنند.

مشترکان سازمان های غیر دولتی و شرکت ها می توانند با قرارداد و با ارائه ضمانت مناسب از این تسهیلات استفاده کنند.

لازم به ذکر است که مشترکان این طرح از تمام خدمات همکارت نیز می توانند استفاده کنند و با صدور بن کارت از معافیت های قانونی مقرر بهره مند شوند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با شماره ۰۲۱۴۴۲۸۱۰۰۰ تماس بگیرید.

سایر خدماتی که مشترکان الماس کارت دریافت می کنند

تمام مشترکان الماس کارت علاوه بر تسهیلات دندانپزشکی اقساطی می توانند از خدمات بی نظیر الماس کارت استفاده کنند. الماس کارت سامانه تخفیفی در زمینه درمانی و غیر درمانی است که مشترکان با استفاده از این سامانه می توانند تا ۲ میلیون تومان صرفه جویی هزینه این انجام دهند.خرید همکارت

خدمات طرح تکمیل درمان الماس کارت به شرح زیر است:

 • خدمات زیبایی شامل ژل ، بوتاکس ، لیزر ، جراحی بینی ، کاشت مو و جراحی لاغری تا ۳۰ درصد تخفیف
 • آزمایشگاه خون ، فیزیوتراپی ، تصویر برداری هسته ای تا ۲۰ درصد تخفیف
 • شنوایی سنجی ، چشم پزشکی و سمعک تا ۲۰ درصد تخفیف
 • کلینیک و درمانگاه تا ۲۰ درصد تخفیف
 • بیمارستان ، زایمان و سزارین تا ۱۵ درصد تخفیف

مشترکان الماس کارت علاوه بر دندانپزشکی اقساطی می توانند تمام خدمات فوق را به صورت اقساطی پرداخت کنند.

کارت تخفی همکارتباشگاه مشتریان رایگان الماس کارت

تمام مشترکان الماس کارت می توانند علاوه برا تمام خدمات فوق از باشگاه مشتریان الماس کارت لذت ببرند. در این باشگاه که از سال ۱۳۹۸ راه اندازی شده است، مشترکان می توانند از خدمات زیر بهره مند شوند:

 • تخفیف فروشگاه کوروش تا ۴ درصد به صورت مازاد
 • ارائه بن های خرید پوشاک (کت و شلوار و مانتو)
 • ارائه بن خرید بیمه شخص ثالث و بدنه
 • کدهای تخفیف دوره ای مثل کد تخفیف فیلیمو و کد تخفیف نماوا

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با شماره ۰۲۱۴۴۲۸۱۰۰۰ تماس بگیرید.

طرح لندو

یکی از راه های دیگر برای پرداخت دندانپزشکی اقساطی مراجعه به سایت لندو است.

در مراکز طرف قرار داد الماس کارت، خدمات دندانپزشکی به صورت  اقساطی نیز ارائه می شود و افرادی که امکان پرداخت یکجای درمان دندان را ندارند، میتوانند به صورت اقساطی انجام دهند. ( در صورتی میتوانند از شرایط اقساطی آن بهره مند شوند که که کارت الماس کارت را دارا باشند.) در ادامه در مورد نحوه اقساطی پرداخت کردن آن خواهیم گفت.

برای خرید کارت الماس کارت روی دکمه زیر کلیک کنید.

خرید الماس کارت

برای پرداخت خدمات دندانپزشکی به صورت اقساطی، ابتدا باید به سایت لندو مراجعه کنید. در ابتدا باید یک پروفایل مانند شکل زیر برای خود ایجاد کنید.

 

ایمپلنت اقساطی

برای ساخت پروفایل :

ابتدا از شما یک شماره موبایل می خواهد.

یک رمز عبور  حداقل ۷ رقمی به دلخواه بنوسید.

دندانپزشکی اقساطی

 

با کلیک کردن بر روی گزینه ادامه کدی به شماره موبایل شما پیامک می شود که کد را مطابق شکل وارد می کنید و سپس بر روی دکمه تایید کد کلیک می کنید.

کارت تخفیف

بعد از فرآیند ساخت پروفایل به بخش فروشگاه ها رفته و در قسمت سرچ نام الماس کارت را جستجو می کنید یا به دسته تخصصی ها رفته و گزینه الماس کارت را پیدا می کنید.

بیمه دندانپزشکی

پس از اینکه گزینه الماس کارت را انتاب کردید صفحه ای مانند تصویر برایتان باز می شود و در قسمت سمت راست مبلغی که می خواهید را در خواست دهید و در سمت چپ گزینه ضمانت با چک یا سفته را انتخاب کنید پایین آن مدت زمان  پرداخت اقساط خود را که بین ۳ الی ۱۲ ماه است را انتخاب کنید.

نکته ای که وجود دارد اینست که اگر در پرداخت اقساط خود، تاخیر داشته باشید، از طریق پیامک یا تماس تلفنی به شما اطلاع داده خواهد شد، همچنین در هنگام تاخیر از شما جریمه ای دریافت نمی شود و  در ازای آن از نمره اعتبار شما کاسته می شود.

ایمپلنت اقساطی

بعد از طی این مراحا مدارک خود را میتوانید بارگزاری کنید. این مدارک زمانی که اولین ثبت نام خود را انجام داده اید مورد نیاز است و برای درخواست بعدی نیازی به ارسال مجدد مدارک نمی باشد.

در صورت ارائه چک با ضمانت برای درخواست جدید، نیاز به روز رسانی مدارک می باشد.

دریافت اعتبار با سفته یا چک:

یعد از درخواست اعتبار و کامل کردن مدارک خود، اطلاعات شما مورد بررسی قرار می گیرد و اگر اطلاعات شما مورد تایید قرار گرفت، به آدرس شما ماموری برای امضا قرار داد فرستاده می شود، باید شما اصل مدارک را برای بررسی به مامور بدهید، باید اصل چک و اصل گردش حساب به مامور داده شود.

پس از آنکه چک شما توسط کارشناسان مورد تایید قرار گرفت کد اعتبار شما در پروفایل شما قرا می گیرد، باید به این نکته توجه داشته باشید ، برای پرداخت قسط اول  کارشناسان با شما تماس می گیرند و شما قبل از تماس کارشناسان نیاید قسط خود را پرداخت کنید.

اگر شما بخواهید با سفته  درخواست وام  اقساط کنید،نیازی نیست که شما سفته تهیه کنید، خود لندو برای شما سفته را تهیه می کند و فقط شما هزینه آن را پرداخت می کنید، سپس لندو قرارا داد و سفته را با به صورت کامل شده با پیک برای امضا برای شما ارسال می کند.

پس از دریافت کد اعتبار یا تخفیف می توانید به مراکز طرف قرار داد الماس کارت مراجعه کنید و درمان خود را به صورت اقساطی پرداخت کند، مثلا اگر فردی اعتبار آن ۱۵ ملیون باشد  میتواند تا سقف ۱۵ میلیون به مراکز طرف قرار داد مراجعه کند و تا ۱۵ میلیون درمان خود را انجام دهد و د پولی به مراکز پرداخت نمی کند و  به جای بیمار ما کارت می کشیم.

و در صورتی که بیمار هزینه  درمانش ۷ تومان شود و دیگر درمانی نداشته باشد میتواند مابقی پول خود را پس بگیرد.

چه مدارکی برای ثبت درخواست با ضمانت چک مورد نیاز  است:

 • عکس از صفحه اول و صفحه توضیحات شناسامه
 • عکس از کارت ملی پشت و رو
 • عکس از صفحه اول و صفحه توضیحات شناسامه
 • پرینت گردش حساب ۳ ماه آخر با مهر و اضا شعبه (صحه اول و دوم)
 • پرینت سه ماه آخر از حساب پشتیبان شما در صورت کم بود مبلغ گردش حساب جاری
 • پرینت سه ماهه گردش حساب جاری (حداقل ۵ صفحه)

نکاتی که باید به آن توجه کنید:

برای دریافت اعتبار برای دندانپزشکی اقساطی باید به چند نکته توجه کنید:

 • کارت ملی باید حتما باید جدید باشد یا رسید تعویض داشته باشد.
 • هزینه پرداخت اعتبار سنجی برعهده شماست و قیمت آن ۱۰.۰۰۰تومان است.
 • چک به نام خود شما و صیادی باشد.
 • در صورت استفاده از چک با ضمانت، در پروفایل شخصی خود عکس از چک زا بارگذاری کنید و همراه با قرار دارد امضا شده اصل آن به مامور ارسال، تحویل تحویل دهید.
 • مبلغ چک باید ۱۲۰ درصد اصل و فرع مبلغ وام باشد.
 • در صورتی که چک برگشتی یا وام معوقه داشته باشید، در خواست اعتبار سنجی لغو خواهد شد.

دندانپزشکی اقساطی الماس کارت خدمتی نوین و بسیار ویژه برای شماست. شما که نیازتان از بیمه دندانپزشکی برآورده نشده و دوست دارید بهترینها را داشته باشید.

۳-چه تعهدی لازم است؟

تعهدی که برای طرح مورد نیاز است، تعهدات بسیار معمول می باشد. تعهد بازپرداخت توسط ذیحسابی سازمان و یا ضمانت نامه بانکی برای کل اعضا و در یک فقره قابل قبول می باشد. کافی است برای استفاده از طرح دندان پزشکی قسطی تعهد بازپرداخت از راهی که شما پیشنهاد میکنید انجام شود. شرکت الماس کارت ایرانیان آماده است پیشنهادات شما را دریافت کند.

شرکت های خصوصی کوچک هم می توانند از این طرح برای پرسنل خود از طرح دندانپزشکی قسطی استفاده کنند. بهترین پزشکان دندان ایران آماده خدمت رسانی به شما هستند. کارشناسان شرکت به شما راهنمایی میکنند.

۲-دندان پزشکی اقساطی برای چه افرادی مناسب است؟

در سازمان ها، شرکت ها و گروه هایی که دوست دارند برای پرسنل خود رفاه ایجاد کنند، طرح دندان پزشکی قسطی قابل ارائه است. مدیران سازمان های دولتی و غیر دولتی، کارخانه ها، شرکت ها در صورت تمایل می توانند این طرح را درخواست کنند. کافی است برای استفاده از بهترین دکتر های دندانپزشک تهران و ایران این طرح را از الماس کارت دریافت کنید. شما علاوه بر این خدمت می توانید از بهترین کارت تخفیف ، یعنی الماس کارت استفاده کنید.

برای ایجاد طرح اقساطی باید بخش مالی سازمان، فقط یک بار تعهدات طرح یعنی بازپرداخت اقساط پرسنل را بر عهده بگیرند.

۱-دندانپزشکی اقساطی چیست؟

دندانپزشکی اقساطی خدمت نوین الماس کارت است. پرداخت برخی هزینه های درمانی و خرید کالا به صورت یکجا برای بسیاری از افراد بسیار سخت است. دندانپزشکی اقساطی و پرداخت هزینه آن به بصورت قسطی راه حل مناسبی برای این افراد است.

برای کارمندی که حقوق ماهانه سه یا چهار میلیون تومان است پرداخت این هزینه ها بسیار سخت و در حالاتی غیر ممکن می شود. این خدمات در بهترین  دندان پزشکی های تهران و ایران برای شما ارائه شده است. با این طرح شما هزینه ایمپلنت و هزینه اردوتدنسی را می توانید به صورت قسطی پرداخت کنید.

۵-سود اقساط چقدر است؟

کارمزد طرح فقط ۴ درصد سالیانه می باشد و شخص مشترک صرفاً این درصد را پرداخت می کند. بازپرداخت اقساط ده ماهه می باشد.

لازم به ذکر است در طرح اقساطی تخفیف وجود ندارد ولی بهترین جایگزین بیمه دندانپزشکی می باشد.

۴-طرح شامل چه بخش هایی است؟

در فاز نخست در بخش درمان دندانپزشکی و زیبایی شامل طرح بوده و در فازهای بعد بخش های دیگر اطلاع رسانی میشود.

در بخش کالا، لوازم خانگی و لوازم الکتریکی مثل موبایل شامل این طرح می شوند.

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
WhatsApp chat