دندانپزشکی اقساطی

دندانپزشکی اقساطی

دندانپزشکی اقساطی

دندانپزشکی اقساطی الماس کارت خدمتی نوین و بسیار ویژه برای شماست. شما که نیازتان از بیمه دندانپزشکی برآورده نشده و دوست دارید بهترینها را داشته باشید.

3-چه تعهدی لازم است؟

تعهدی که برای طرح مورد نیاز است، تعهدات بسیار معمول می باشد. تعهد بازپرداخت توسط ذیحسابی سازمان و یا ضمانت نامه بانکی برای کل اعضا و در یک فقره قابل قبول می باشد. کافی است برای استفاده از طرح دندان پزشکی قسطی تعهد بازپرداخت از راهی که شما پیشنهاد میکنید انجام شود. شرکت الماس کارت ایرانیان آماده است پیشنهادات شما را دریافت کند.

شرکت های خصوصی کوچک هم می توانند از این طرح برای پرسنل خود از طرح دندانپزشکی قسطی استفاده کنند. بهترین پزشکان دندان ایران آماده خدمت رسانی به شما هستند. کارشناسان شرکت به شما راهنمایی میکنند.

2-دندان پزشکی اقساطی برای چه افرادی مناسب است؟

در سازمان ها، شرکت ها و گروه هایی که دوست دارند برای پرسنل خود رفاه ایجاد کنند، طرح دندان پزشکی قسطی قابل ارائه است. مدیران سازمان های دولتی و غیر دولتی، کارخانه ها، شرکت ها در صورت تمایل می توانند این طرح را درخواست کنند. کافی است برای استفاده از بهترین دکتر های دندانپزشک تهران و ایران این طرح را از الماس کارت دریافت کنید. شما علاوه بر این خدمت می توانید از بهترین کارت تخفیف ، یعنی الماس کارت استفاده کنید.

برای ایجاد طرح اقساطی باید بخش مالی سازمان، فقط یک بار تعهدات طرح یعنی بازپرداخت اقساط پرسنل را بر عهده بگیرند.

1-دندانپزشکی اقساطی چیست؟

دندانپزشکی اقساطی خدمت نوین الماس کارت است. پرداخت برخی هزینه های درمانی و خرید کالا به صورت یکجا برای بسیاری از افراد بسیار سخت است. دندانپزشکی اقساطی و پرداخت هزینه آن به بصورت قسطی راه حل مناسبی برای این افراد است.

برای کارمندی که حقوق ماهانه سه یا چهار میلیون تومان است پرداخت این هزینه ها بسیار سخت و در حالاتی غیر ممکن می شود. این خدمات در بهترین  دندان پزشکی های تهران و ایران برای شما ارائه شده است. با این طرح شما هزینه ایمپلنت و هزینه اردوتدنسی را می توانید به صورت قسطی پرداخت کنید.

 

5-سود اقساط چقدر است؟

کارمزد طرح فقط 4 درصد سالیانه می باشد و شخص مشترک صرفاً این درصد را پرداخت می کند. بازپرداخت اقساط ده ماهه می باشد.

لازم به ذکر است در طرح اقساطی تخفیف وجود ندارد ولی بهترین جایگزین بیمه دندانپزشکی می باشد.

4-طرح شامل چه بخش هایی است؟

در فاز نخست در بخش درمان دندانپزشکی و زیبایی شامل طرح بوده و در فازهای بعد بخش های دیگر اطلاع رسانی میشود.

در بخش کالا، لوازم خانگی و لوازم الکتریکی مثل موبایل شامل این طرح می شوند.

بیمه دندانپزشکی

قسمت دیدگاه بسته شده است.

کانال تلگرام الماس کارت

از تغییرات جا نمانید

ساعت کاری الماس کارت

شنبه تا چهارشنبه - 9:00 - 17:00 پنجشنبه - 9:00 - 13:00

تهران صادقیه

ابتدای ستارخان ساختمان 767 - طبقه 3
WhatsApp chat