باشگاه مشتریان الماس کارت

باشگاه مشتریان الماس کارت، خدمتی نوین از الماس کارت است. امروزه ایجاد مزیت نسبی برای وفادار نمودن مشتریان بنگاه های اقتصادی یک الزام است. می توان تبلیغات محیطی، پایین آوردن قیمت محصول یا خدمت، بالابردن کیفیت و البته برندسازی را به عنوان مهم ترین ابزارها در راستای چنین هدفی خواند.

بهترین کلینیک چشم پزشکی و لیزیک چشم تهران

تجربیات بنگاه های موفق نشان داده برندینگ نسبت به سایر روشها، هزینه تمام شده پایینی دارد. علاوه بر آن که در ایجاد حافظه مثبت و ماندگار برای مشتریان، و بقای کسب و کار بنگاه در مقابل رقبا تا حد فراوانی موثر است. بسیاری از نظر سنجی ها ثابت کرده که تلاش در حفظ رضایتمندی مشتری و ایجاد باشگاه مشتریان ، خود عامل مهمی در تبلیغات موثر میدانی است.  در بیشتر موارد این موضوع باعث چشم پوشی مشتری از خطاهای بنگاه در زمان تجربه محصول یا خدمت نیز می شود.

اهداف ایجاد باشگاه مشتریان :

  • ایجاد تمایز واقعی در بین رقبا
  • کاهش هزینه های تبلیغات
  • وفاداری مشتریان در بلند مدت
  • رشد واقعی و ملموس کسب و کار
  • تضمین بقای بنگاه به واسطه وجود مشتریان وفادار
  • توسعه بازار به واسطه امکان اشتراک گذاری خدمات میان کسب و کارها

مراحل پیاده سازی باشگاه :

مبنای ایجاد باشگاه مشتریان بر حفظ کرامت مشتریان بوده و برای ایجاد حس تمایز بین ارائه دهنده خدمت و رقبای احتمالی، گزینه های زیادی را می توان نام برد. زمانی که مشتری خدماتی مازاد بر وجه پرداختی دریافت کند، حس وفاداری و تعلق خاطر به برند در او ایجاد خواهد شد. در واقع مشتری با عضویت در باشگاه مشتریان و فعالسازی کارت عضویت بانکی، از خدمات تخفیفی در مراکز طرف قرارداد استفاده خواهد کرد. برای نمونه، کسب وکار ممکن است در صنف مواد غذایی باشد اما مشتریان می توانند از به واسطه همین ارتباط می توانند از شرایط تخفیف برای موارد پزشکی هم بهره مند شوند.

باشگاه مشتریان

خدماتی که شرکت الماس کارت در قالب باشگاه مشتریان ( باشگاه وفاداری ) به صاحبان کسب و کار ارائه می کند به شرح زیر است:

خدمات محلی:

اولویت صاحبان کسب وکار در اطلاشع رسانی هدفمند به منظور حفظ و ماندگاری مشتریان محلی است. تبلیغات هوشمند الماس کارت با کمترین هزینه ممکن و بیشترین بازدهی در همان محدوده جغرافیایی انجام می شود. این طرح پیشنهادی با تبادل بن های تخفیفی میان کسب و کارها از صنوف مختلف اما متمرکز در یک محده جغرافیایی، باعث ایجاد رغبت مضاعف در بین مشتریان محلی باشگاه مشتریان در  چنین کسب وکارهایی می شود

کارت عضویت:

وجود کارت عضویت هوشمند اولین الزام طرح وافاداری است. این کارت در شبکه پذیرندگان به صورت آنلاین قابل شناسایی بوده و مشتری با این شناسه خدمات را دریافت می کند. البته امکان صدور کارت آفلاین نیز وجود دارد. اما در این حالت زیر ساخت ارائه خدمات محدود خواهد بود.

شبکه پوز:

استفاده از زیرساخت پوز بهترین روش برای شناسایی مشترکان باشگاه مشتریان است. پوز شتابی متصل به حساب مالک کسب و کار بوده و قابلیت اتصال به بیش از 17 بانک را داراست. پوز مخصوص قابلیت ردیابی اعضا را داشته و مشترکان می توانند خدماتی به شرح زیر را دریافت کنند:

الف/ امکان ارائه تخفیف آنلاین

ب/ دریافت خدمات به صورت اقساطی

ج/ امتیازگیری و شرکت در قرعه کشی دوره ای یا جشنواره ای

د/ تخفیف های هوشمند ویژه در مناسبت های خاص

ه/ ارائه خدمات تخفیفی ویژه در روزهای ابتدایی هفته

عضویت در اپلیکیشن همکارت:

اعضای باشگاه مشتریان می توانند در اپلیکیشن همکارت نیز عضو شده و خدمات مازاد دریافت کنند. در این اپلیکیشن امکان امتیاز گیری برای اعضا وجود دارد. همچنین می توان امتیازات کسب شده را تبدیل به خدمت و یا وجه نمود. ضمن این که امکان شرکت در قرعه کشی دوره ای و دریافت جوایز وجود دارد. کسب و کارهای داوطلب می توانند به صورت اسپانسر در مراسم قرعه کشی شرکت کنند.

در شبکه فراگیر باشگاه مشتریان بیش از 2500 پذیرنده از سراسر کشور مشغول به خدمت رسانی هستند. مشتریان در 82 رسته خدمتی خواهند توانست از بسته های تخفیفی بهره مند شوند.

ایجاد وبسایت:

امروزه وبسایت از پایه ای ترین زیرساخت ها برای ایجاد ارتباط مداوم با مشتریان است. به این ترتیب که مشتری نیز با اطمینان بیشتری به مرکز ارائه دهنده خدمت مراجعه نموده و برای آن اعتبار دوچندانی قائل خواهد بود. در وبسایت اطلاعاتی نظیر خدمات فعال، رزرو آنلاین، ثبت پیشنهاد و انتقاد و نظایر آن وجود دارد. راه اندازی وبسایت گامی مهم در فرایند برندینگ و ایجاد باشگاه مشتریان به شمار می رود و شرکت الماس کارت ایرانیان آماده ارائه سرویس با حدقل هزینه و بالاترین کیفیت در این زمینه است.

پنل پیامکی:

مدتهاست اشباع تبلیغات در فضاهای مجازی مثل اینستاگرام و تلگرام، سبب موضع گیری منفی مخاطبان بوده، و عامل اصلی اختلال در ارتباط و اطلاع رسانی میان صاحب کسب وکار و مشتری شده است. استفاده از پنل پیامکی باشگاه مشتریان با قابلیت ارسال به بلک لیست، می تواند در رفع این خلا ارتباطی راهگشا باشد.

هزینه ایجاد باشگاه مشتریان :

بسته به درخواست و نوع کسب و کار، مثل ماژول های اضافی نظیر اپلیکیشن، هزینه ها هم متفاوت خواهد بود. طرح پایه به صورت زیر است:

خدمت                                              نوعباشگاه نقره ایباشگاه طلاییباشگاه الماسی
پوزدارددارددارد
وبسایتدارددارددارد
هاست و دامنه (.ir) رایگاندارددارددارد
تمدید رایگان سالانه وبسایتندارددارددارد
تعریف پذیرنده در شبکه سراسریدارددارددارد
تعریف مشترک در شبکه سراسریدارددارددارد
ایجاد و راه اندازی باشگاه وفاداریدارددارددارد
سامانه پیامکیدارددارددارد
حداکثر تعداد مشترک در سال150030005000
عضویت در اپلیکیشن اصلیدارددارددارد

 

اجرا و پیاده سازی این طرح شامل آبونمان سالیانه است که البته برای سال اول هزینه ای دریافت نمی شود.

شرکت الماس کارت قادر به پیاده سازی طرحهای ویژه تخفیفی، با توجه به نیاز کسب وکارهای مختلف بوده و آماده مذاکره در رابطه با پیشنهادات است. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره های زیر تماس بگیرید:

آقای قدم شاه  104-1234-0910

آقای عابدی     644-1234-0910

خانم برزگر       240-1234-0910

قسمت دیدگاه بسته شده است.

کانال تلگرام الماس کارت

از تغییرات جا نمانید

ساعت کاری الماس کارت

شنبه تا چهارشنبه - 9:00 - 17:00 پنجشنبه - 9:00 - 13:00

تهران صادقیه

ابتدای ستارخان ساختمان 767 - طبقه 3
WhatsApp chat